Zpěvačka Šárka Vaňková provokuje nahou fotkou z vany, kde se chlubí novým tetováním

Lidé si tuto zpěvačku pamatují především díky dvěma situacím. Když skončila v první řadě Superstar (2004) na druhém místě za Anetou Langerovou, a když nějakou chvilku randila se slavným zpěvákem Danielem Hůlkou. Od skončení soutěže nazpívala pouze dvě alba a několik singlů a objevuje se spíše v muzikálech. Není proto divu, že masová veřejnost o ní skoro vůbec neslyší. Občas tedy musí zaujmout i jinými zbraněmi, jako právě nyní.

Zpěvačka se totiž pochlubila na Instagramu fotografií z jednoho relaxačního zařízení, kde si se sklenkou vína vychutnává ve vaně snímek Titanic. Více než cokoliv jiného ale zaujme poměrně veliké tetování ve spodní části zad. Nejen na něj se zeptala redakce magazínu Expres, a tak se můžeme dozvědět, proč tam je, jak to má se svým nynějším přítelem a co je nového po pracovní stránce.

„Jako spousta mladých holek v telecím věku jsem potřebovala mít tetování, které se ale opravdu nepovedlo. Takže to, co mám teď, má jediný význam, a to zakrýt to původní. Na druhou stranu jsem ale ráda, že ho tam mám, protože mě vždy rozesměje, jaké jsem byla trdlo,“ říká k novému tetování Šárka.

Co se týká práce, aktuálně má angažmá v Divadle na Maninách, kde hraje v muzikálu Robinson Crusoe. I k tomu se vyjádřila.

Už se těšíme, až u nás opět přivítáme diváky, protože Robinson si to neskutečně zaslouží. Na léto pak chystáme letní scény s muzikálem a s koncerty Mladí a neklidní, se kterými jsme jezdili loni a bylo to skvělé! Momentálně také vrcholí přípravy na Český ples, který se uskuteční v dubnu v Obecním domě, tak všechny srdečně zvu, už se moc těším.“ 

A nakonec přišel na řadu i její vztah s hudebníkem Richardem Nálepou, se kterým natočila před dvěma roky jednu píseň. Chystají v blízké buducnosti svatbu?

„Co se svatby týče, raději si nic nemaluji. Vždy když jsem si představovala, jak můj život bude pokračovat, slyšela jsem shora hlasitý smích a samozřejmě to bylo vždy všechno jinak. Jsem ráda, že je nám spolu dobře, že se pořád smějeme a umíme si ten společný čas užít, i když je to teď tak, jak je. Jsme dva hudebníci, kteří spolu teď tráví celé dny, takže za úspěch považuji, že jsme se ještě nezabili.“ 

Jak jste na tom ve vztahu se zpěvačkou vy? Sledujete ji celou její kariéru do konce Superstar a chodíte na muzikály, kde figuruje, anebo na ni narazíte vždy jen při podobných příležitostech?

Zdroj: Instagram, expres.cz