Zpěvačka Iva Frühlingová zveřejnila snímek po boku slavného kouzelníka. Podle fanoušků to je vosková figurína

Ke svým kulatým narozeninám si zpěvačka Iva Frühlingová nadělila vysněný rodinný výlet do Ameriky. A jak je z příspěvků na její sociální síti patrné, nemohla chybět návštěva známého Las Vegas. To ale není vše. Iva se svým fanouškům pochlubila i setkáním se slavným kouzelníkem Davidem Copperfieldem.

Již více než týden si zpěvačka se svým manželem a synem užívá dovolenou v pohádkovém městě Las Vegas. Město plné zábavy, kasin a automatů je pro divokou zpěvačku jako stvořené. Iva hned okamžitě musela vyzkoušet štěstí na hracím automatu. Ale tam ji štěstí zrovna nepřálo. „Áďo, sorry, ale myslim, že jsem právě prošustila dvě stovky,“ okomentovala svou fotku.

Nechyběla ani velkolepá show nejslavnějšího kouzelníka Davida Copperfielda. Ten si podle mnohých lidí své kouzelnické triky pouze vymýšlí na neznámém místě v Nevadě. Iva se s tímto slavným kouzelníkem setkala naživo, ale mnozí z jejich fanoušků jí to nevěří. „To je určitě plakát,“ napsala jedna ze sledujících.

Na svém Instagramu zveřejnila snímek, na kterém pózuje vedle Copperfielda, a v komentářích se okamžitě rozjela diskuze o tom, že je to pouze vosková figurína, nebo v lepším případě plakát, u kterého se zpěvačka vyfotila. „Pro všechny paka, který mi píšou, že mám fotku vedle voskový figuríny. Né, je to fakt David Copperfield,“ vyvrátila všechny spekulace brunetka, jež přidala další fotky.

Ale fotka s kouzelníkem nebyla jediná, kterou Iva na svém Instagramu sdílela. Nechyběla ani návštěva nevadské pouště a několik snímků na skalách, ze kterých se doslova tají dech. Nádherná americká příroda s nádhernou českou babou,“ ocenil snímek jeden ze sledujících. „Čistá příroda, tam ještě je v Arizoně. Krásná fotka,“ dodala další.

Zdroje: Instagram, Autorský text