Zpěvačka Adele (34) o jejím dramatickém úbytku na váze: Ve čtyři ráno vzlykala úzkostí!

Adele promluvila k veřejnosti, která je fascinována jejím dramatickým úbytkem hmotnosti, a říká, že si lidé neuvědomují, co za tím stojí. Přiznává, že kvůli úzkostem probrečela noci, píše Mirror.

Čtyřiatřicetiletá zpěvačka všechny překvapila, když v květnu roku 2020 předvedla neuvěřitelný úbytek hmotnosti! Fotky způsobily, že fanouškům spadla brada a ptali se, jak toho maminka dosáhla.

Adele v pořadu na Radio 4 řekla, že chápe, proč se tisk tak zajímal o její nedávné dramatické zhubnutí, protože svou cestu nesdílela veřejně „jako všichni ostatní“.

Kvůli úzkostem si prožila kruté chvíle

V rozhovoru s moderátorkou Lauren Laverne pokračovala: „Cítila jsem se hrozně kvůli některým lidem, kteří měli pocit, že negativní komentáře jiných lidí znamenají, že nevypadají dobře nebo že nejsou krásní. Někteří z těch, které jsem viděla, byli mladí, bylo jim tak 15. A byli tu i lidé, kteří se mnou cítili velmi zrazeni,“ svěřila se. ,,To mě ale opravdu netrápilo, protože mě nedrželi za ruku v noci ve čtyři hodiny ráno, když jsem plakala ze srdce úzkostí a potřebovala jakékoliv rozptýlení,“ dodala Adele.

Adele také hovořila o tom, jak ji cvičení s úzkostí pomohlo. Uvědomila si, že když cvičí, veškerá úzkost je najednou pryč! Zpěvačka prozradila, že od té doby ráno cvičí, odpoledne si dává túru nebo box a večer pak kardio.

Také řekla, že dělá každý den přísné vzpírání a kruhový trénink – dvakrát denně, pokud je její úzkost horší.

Změnila stravovací návyky

Zpěvačka vždy odmítala tvrzení, že držela dietu nebo že zkusila přerušovaný půst, a trvala na tom, že pokud něco, jí víc než dřív, je to proto, že tak tvrdě cvičí.

Avšak stravovací návyky hvězdy se dramaticky změnily. Její oběd prý často sestává z kapustového salátu s petrželkou, celerem, jablky a vlašskými ořechy přelitých olivovým olejem a citronovou šťávou.

Zdroj: mirror.co.uk, Instagram