Zoufalá Lela se slzami v očích! S dětmi v nemocnici, Karlos nepomůže!

Jak se ukazuje, ani Lelu Vémolu (34) neobcházejí problémy s nemocemi dětí. Při příjmech jejího manžela Karlose Vémoly (38), zápasníka MMA, by se dalo předpokládat, že má každodenně po ruce chůvu, ale zřejmě tomu tak není. Její rodiče žijí na Slovensku a pomoci jí mohou proto jen občas. Ale když jí teď onemocněl synek, neváhala a běžela s ním do nemocnice, dcerku však neměla kde nechat, tak musela jít také.

Dokonalá silikonová kráska Lela Vémola je k překvapení mnoha i vzornou domácí paní a pečlivou mámou, jak to prezentuje. „Jsem žena a snažím se stihnout co nejvíc,“ tvrdí o její snaze postarat se o domácnost. „Muž se musí těšit domů, na děti, ženu a tu pravou rodinnou pohodu,“ drží se už tak trochu překonaných názorů. „Někdy je to náročné, sama se divím, jak to dám. Kolikrát mi volají kamarádky, které si dám na reproduktor, protože přitom přebaluji, krmím, uklízím kuchyni, skládám oblečení… A když jim říkám, co všechno dělám, tak normálně nechápou,“ postěžovala si. Přiznala ale, že k ní chodí jedna paní uklízet domácnost, což by už prý nezvládala.

Děti jsou ale jistě pro Lelu na prvním místě. Samozřejmě, že chce, aby byly zdravé, ale ani je neobcházejí běžné nemoci, což je zejména v tomto podzimním období časté u dětí i dospělých. Na svém instagramovém profilu si aktuálně postěžovala, jak musela běžet s oběma dětmi do nemocnice kvůli synečkové chorobě. “ Rockynko měl laryngitidu, chudáček maličký. My s tím máme vždy problémy, když přijde zima, “ informovala své četné sledovatelky v instastories. Pro jen roční děťátko to může být velká hrozba, Lela si netroufla řešit to svépomocí.

Lela to nemá lehké, Karlos jí nejenže doma nepomůže, ale se kolem něj neustále motají jiné ženy.

Akorát, že neměla kde nechat dcerku, a tak musela 3letá Lily s mámou a bratrem do nemocnice. Lela vděčně konstatovala, že nemocnice má spoustu hraček, a tak to zvládla s oběma dětmi. Naštěstí hospitalizace netrvala dlouho, ale doma se to moc nezlepšilo.“ Byla jsem tak vyčerpaná, že jsem ráno nezvládla ani Lilinku odvést do školky. Takže jsme doma, půjde do školky zítra. Máme tady v dětském pokoji blázinec, ale hlavně, že se děti zahrají,“ ukázala ve videu poměrně běžný stav v dětských pokojích.

Lela své děti zbožňuje, Karlos by jich chtěl i víc, ale není ten, kdo o ně pečuje:

Její manžel Karlos podle jejích slov nemá na děti a domácnost vedle tréninků a zápasů moc čas. „Ale miluje se s nimi koupat a takové to typické blbnutí tatínka s dětmi… Ale když nemá čas, je samozřejmě všechno na mně. On nám to pak vždycky nějakým způsobem vynahradí,“ zastala se Lela svého manžela„Strašně mi chybí rodiče, babička a dědeček. Protože vždy, když se něco děje, tak v podstatě nemáte dozor. Ale věřím, že nejsem jediná, která to takhle má,“ konstatovala chápaje i nespočet jiných mám ve stejné situaci. Podle nejnovějších záběrů v instastories je už vše v pořádku, obě děti si vesele prozpěvují a tančí s mikrofony v ruce.