Zlé jazyky tvrdily, že se Agáta Dopitou rozešla. Mirek všechny zaskočil. Nepřejícní Češi utřou!

Opravdu se Hanychová a Dopita rozešli? Mirek to jasněji říct nemohl, stačila mu k tomu jediná fotka, podívejte!

Když se Agáta po letech nečekaně dala dohromady s otcem jejího syna Kryšpína Mirkem Dopitou, mnozí jen kroutili hlavou. Spojilo je to, že oba byli čerstvě rozešlí, protože Mirek se aktuálně rozvádí se svou manželkou Terezou.

Oba s Agátou svorně tvrdili, že se tehdy před lety nikdy neměli rozejít, jenže…

V poslední době se říká, že Hanychové slepovaný vztah s Dopitou není tak dokonalý, jak se Agáta snažila prezentovat na sociálních sítích. Důvěryhodný zdroj Expresu, který má k Hanychové velmi blízko, naznačuje, že se již pravděpodobně objevily první mráčky ve vztahu. Jedním z důvodů má být údajně fakt, že se Hanychové příliš nezamlouvá, že musí domácnost finančně táhnout téměř sama.

Navíc, Agáta to celé zahřebívala šokující informací: „Mirek u nás nebydlí, občas u nás je. Nemůžu říct, že jsem bláznivě zamilovaná. Já jsem ráda, že mi se vším pomáhá, cítím se bezpečně,“ řekla Hanychová, která se s Mirkem ani neobjevila na halloweenské párty a jeho fotky na sociální sítě příliš nepřidává, což ještě více nahrává spekulacím o jejich rozchodu. A proto vysvětlení se chopil sám Mirek.

Mirek Dopita si na dlouhé vysvětlování zjevně nepotrpí, a tak na sociální síť zavěsil fotku, kterou na první dobrou řekl všechno. „S mojí holkou v práci,“ napsal Mirek k fotce, na které jsou s Agátou. Mirek drží Agátu kolem pasu, smějí se od ucha k uchu a před sebou drží cedulku s nápisem: „Máme se moc rádi.“

Agáta totiž o víkendu pracovala. Moderovala v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech, jak informovala na svých sociálních sítích, a Dopita ji doprovázel. „Bylo to boží,“ napsala Agáta ke stejné fotografii v instagramových stories, na které je se svým partnerem Mirkem Dopitou.