Životní láska Jany Šulcové: Oldřich Vízner chyběl při posledním rozloučení

Marně ho hledali! Přátelé a kolegové zůstali v šoku při pátečním posledním rozloučení s herečkou a hvězdou filmu S tebou mě baví svět Janou Šulcovou († 76). Marně v davu hledali jejího exmanžela a největší lásku Oldřicha Víznera (76). Ten na pohřeb nepřišel, přestože ho všichni očekávali.

Herečka Jana Šulcová měla za svůj život jednu velkou lásku, kterou byl herec Oldřich Vízner. Přestože se s ním v roce 1988 rozvedla a skončila kvůli němu s alkoholem, pár se nakonec usmířil. Bývalý manžel ji dokonce navštěvoval v její vile ve Veleslavíně a nechyběl ani o Vánocích. Proto byli všichni jeho nepřítomností na posledním rozloučení se slavnou herečkou šokováni a divili se, co se stalo.

Obřad byl určen jen pro pár vyvolených a pro veřejnost byl uzavřen, ale ani tak Vízner zřejmě nenašel sílu se ho zúčastnit.

Podle zpráv českých médií se však nakonec po pohřbu přece jen objevil, aby své bývalé ženě dal poslední sbohem v soukromí nejbližšího rodinného kruhu. „Setkal jsem se s ním a pozdravil ho až na pohřební službě, kde se po odpoledním obřadu sešli jeho nejbližší a rodina,“ prozradil Blesku moderátor Aleš Cibulka.

Zdroj: Blesk