Žilková dcera potvrdila rozchod s bohatým frajerem!

Už je to přes rok, co se objevila nejmladší dcera herečky Veroniky Žilkové (62), půvabná Kordula Stropnická (18), poprvé ve společnosti s přítelem. Jen pár týdnů předtím ji máma představila na červeném koberci během filmového festivalu v Karlových Varech, kde byla v průsvitných šatech nepřehlédnutelná a od té doby se dostala do hledáčku médií, podobně jako její starší sestra Agáta Hanychová (38). Na rozdíl od ní ale Kordula zatím k tomu aktivně nepřispívá. I to, že má frajera, prozradila Agáta a byla zřejmě i při tom, když teď její sestra oznámila rozchod.

Možná až příliš dospělo vyznělo prohlášení Korduly Stropnické o rozchodu s přítelem Damianem (19) pro Super.cz, kde se právě začal vysílat nový podcast Agáty Hanychové, kterou moderuje s bratrem Vincentem Navrátilem (26), s názvem Také názor. “ Život je plný lekcí a tuhle už mám za sebou,“ zhodnotila velmi stroze a racionálně čerstvě plnoletá Kordula, jako by se nic vážného nestalo. K rozchodu došlo zřejmě již dříve, naposledy se spolu objevily ruku v ruce v srpnu na premiéře filmového hitu OneManShow, ale Damiana bylo vidět i na fotkách z Kordulina oslavy osmnáctky, která se konala v zahradě domu její matky Veroniky Žilkové, kde tehdy už přes rok býval i on.

O to překvapivější vyznělo ze Žilkové úst pro ŽivotvČesku.cz, že o jejich rozchodu neví. „Nic jsem nečetla, o ničem nevím,“ tvrdila zřejmě jen naoko herečka, která Kordulin vztah s Damianem podporovala. Zjevně si ho oblíbila, když mu na jeho narozeniny v srpnu poblahopřála na Instagramu: „Damian, chlapec mé holčičky, přeji všechno nejlepší k 19. narozkám. A díky, jak se o ni pěkně staráš.“ V červenci byl s Kordulou v Thajsku, kde vlastní jeho rodina nemovitost. K narozeninám mu přidala vzkaz i Kordula: “ Můj jediný. Všechno nejlepší, baby.“ Od jejích narozenin se s ním však spolu neukazovala a nedávno si na svém instagramovém profilu smazala všechny jejich společné fotky.

Damian sice pochází z bohaté rodiny, ale jeho rodiče se rozvedli a prý v až takovém luxusu nežije. Žilková považovala dceřin vztah s ním za jakousi formu terapie během rozvodu s jejím otcem. „Oba jsou děti z rozvedených manželství, takže si myslím, že je hrozně fajn, že se potkali, protože ty rozvody dětem ubližují v jakémkoli věku. Právě proto u nás už rok bydlí, dovolila jsem to, protože spolu mají tak krásný milenecko-sourozenecký vztah,“ vyznala se Veronika před časem. „Samozřejmě mají představu, že spolu budou až do smrti, ale takové pohádky v životě moc často nejsou,“ pragmaticky zhodnotila jejich šance zkušená herečka a jak se ukázalo, měla pravdu.