Žijeme odděleně, ale máme dobré vztahy, prozradila Jana Adamcová k pozastavenému rozvodu

Před nedávnou dobou vyšlo najevo, že se režisér Jiří Adamec rozvádí se svou o dvacet let mladší ženou Janou. Jenže od té doby nastalo ticho po pěšině. Rozvod byl před rokem pozastaven a od té doby se nic neděje.

Nikdo netuší, jak to mezi nimi doopravdy je. Jana a Jiří se vzali před 17 lety. Vztah ale tvoří dlouhých 30 let. Před nedávnou dobou se začalo spekulovat o manželské krizi a následném rozvodu, který doposud neproběhl.

„S Jiřím žijeme stále odděleně, máme spolu ale dobré vztahy. Děti žijí se mnou, tatínka ale vídají, jak je libo jim, anebo jemu,“ řekla pro deník Aha Jana Adamcová s tím, že Štědrý den trávili jako kompletní rodina společně ještě s ostatními příbuznými a přáteli.

Podle slov samotného režiséra Jiřího Adamce, spolu zatím ještě manželé vycházejí dobře a měli by spolu dokonce trávit i volné chvíle. „Nejsme rozvedeni, nerozvádíme se, trávíme společné chvíle, jsme v pohodě. Víc se k věci nebudu vyjadřovat,“ prozradil, jak píše portál Expres.

Je tedy velkou otázkou, jak to mezi nimi doopravdy je. Jen čas ukáže, zda k sobě manželé znovu našli společnou cestu, nebo jejich přátelské vztahy jsou pouze divadlem pro děti, které touto situací trpí nejvíce.

Zdroje: Aha, Expres