Ze Survivoru na luxusní akce: Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol se předvedla v úchvatné róbě

Youtuberka a moderátorka Nikola Čechová (32) se už před nějakou dobou vrátila z Dominikánské republiky, kde soutěžila v Survivoru. Chvíli si zvykala na návrat do reality a nakonec vyrazila na akci Černý Anděl, kde vyvětrala nádherné šaty.


Nikola tři měsíce žila na ostrově, kde nosila pár kusů obyčejného oblečení pořád dokola, jedla pár lžiček rýže denně a její jediný dezert byl kokos. Když tento týden vyrazila na akci do Národní Galerie v Praze, musela si po dlouhé době připadat jako princezna. A také tak vypadala!

Čechová si oblékla dlouhé, ale velmi jemně působící šaty, které se k ní perfektně hodí. Nechala se také nalíčit a s úchvatným účesem vyrazila na akci. „Včera jsem si to moc užila a důkazem je to, že jsem natočila asi jen tři videa. Ale můžu vám ukázat, co jsem si vzala na sebe,“ napsala Nikola na své sociální sítě.

K jejím šatům se okamžitě strhla lavina pozitivních zpráv. „No tak to je nádhera!“, napsala jedna sledující. „Něžný!”, napsala další. „Princezna jako vyšitá!“, nešetřily chválou fanynky. Nikole se její společenský outfit opravdu povedl!

Zdroj: Instagram