Zdeněk Godla se rozhodl skončit s herectvím! „Herec nejsem a nikdy nebudu.“

Herec Zdeněk Godla se rozhodl své fanoušky šokovat odchodem ze scény. Nejdřív informace o tom, že mu soud udělil exekučně navrátit přes milion a půl a nyní tohle. Co je za jeho odchodem?

Zdeněk Godla se dostal k herectví vlastně náhodou. Pracoval jako pracovník veřejných prací v Chomutově, kde probíhal konkurz. Účastnil se, vyhrál a od těch dob je hercem, který často působí ve filmech i seriálech. Mezi jeho nejznámější díla patří kupříkladu postava Františka ze seriálu Most.

Na TV Nova se však objevila zpráva, že sympatický romský herec oznámil, že s herectvím končí. Důvodem je prý to, aby nebyl vidět a chce zkrátka klid. Možná za to může nečekaná a nepříjemná publicita kvůli soudnímu uložení zaplacení exekucí ve výši milion a půl. Možná tak doufá, že když sejde z očí, nebude muset peníze zaplatit, alespoň takový názor se doslechnete od některých fanoušků.

„Tak ode dneška končím, ukončuji veškeré natáčení a jdu zpět do práce. Ať mám klid od médií, už nechci mít nic s herectvím. Herec nejsem a nikdy nebudu. Děkuju všem za vše, sbohem,“ prohlásil Godla na svém Facebookovém profilu. Vypadá to, že se herec opět bude živit manuálně, přestože herecký talent rozhodně nezapře. Bude chybět spoustě fanoušků. Většina z nich se domnívá, že ze scény odchází právě kvůli finančním problémům. Asi nechce být tolik na očích.

Zdroj: TV Nova, Facebook