Zbyněk z Love Islandu už se schází s jinou kráskou. Vyrazil na večeři s Ellen Horníčkovou (20), se kterou večeřel i Šebrle

Stříbrnému páru z reality show Love Island, Zbyňkovi a Sabině, moc dlouho přáno nebylo. Po té, co se vrátili zpět do pravé reality, se jejich vztah rozpadl. Důvodem byla Sabinina náklonost k ex příteli Moniky Bagárové, zápasníkovi Muradovovi. Ti už se spolu ukazují na veřejnosti, a tak se i Zbyněk začal poohlížet po nějaké nové přítelkyni.

Redakci webu Expres se ho povedlo přistihnout na rande se sexy brunetkou. Několik hodin si spolu povídali v rohu pražského bistra Hezky česky vol. 2 a dost to mezi nimi jiskřilo. A kdo že je ta tajemná kráska? Její jméno se už v několika článcích objevilo. Jmenuje se Ellen Horníčková, fotila pro časopis Playboy a před měsícem si vyrazila na večeři s desetibojařem Romanem Šebrlem (48), psal také časopis Blesk.

Ellen se pak nechala slyšet, že Roman ji na večeři sám pozval, poté ještě zašli do baru, ale domů odjížděl každý sám. To se Zbyňkem by to prý mohlo dopadnout jinak. „Zbyněk je hrozně fajn, přinejmenším já k němu sympatie cítím. Je to ale naše soukromí a já bych z něj nerada cokoliv prozrazovala,“ řekla Ellen redakci Expresu. Po této schůzce dokonce měla proběhnout ještě další scůzka, takže se zdá, že Zbyněk zabodoval.

Zbyněk, který se netají svými ambicemi v MMA, tak tanečnici Sabinu vyměnil za modelku a playmate Ellen, která touží po tom, aby její fotky byly na titulní stránce časopisu Playboy. Kvůli tomu běhá a cvičí, což je věc, která je oba spojuje. I Zbyněk se svým fanouškům na Instagramu čas od času pochlubí snímkem z posilovny. Navíc se také věnuje modelingu.

Tak to by v tom byl čert, aby se tihle dva nakonec nedali dohromady!

Zdroje: Expres, Blesk, Instagram