Zatímco si Agáta užívá života ve Španělsku, na Soukupa se valí další dluhy

Ještě nedávno mnozí záviděli Agátě Hanychové (38) jejího bohatého partnera a otce její dcery Rozárky Jaromíra Soukupa (54). Od loňského roku se očekávala jejich svatba, která se ale zatím nekonala, jak sami potvrdili, když se začaly šířit zvěsti, že se měla uskutečnit poslední červnovou sobotu.

Nyní si užívají léto ve španělské Marbelle, ale na rozdíl od loňska tentokrát Agáta milostné fotografie neukazuje. Možná páru trochu kazí náladu špatná finanční situace, ve které se mediální magnát Soukup údajně nacházel. Vlastní televizní stanici, kde sám vystupuje v několika pořadech, a příležitost dal i své partnerce Hanychové.

Někoho mohlo dráždit, že se Jaromír Soukup chlubí luxusním bytem s velkou terasou a krásným výhledem v nejvyšším pražském činžovním domě, letním sídlem v Marbelle a bytem v New Yorku s výhledem na Manhattan. Fotky odtamtud Agáta sdílela na Instagramu, zřejmě aby se pochlubila, jak bohatého partnera si vždycky přála. Kromě toho od něj dostávala drahé dárky, například hodnotné značkové hodinky, velké nové auto nebo náhrdelník a náušnice s modrým drahokamem. V březnu proto mnohé překvapilo, že je v insolvenci.

Společnost patřící Jaromíru Soukupovi byla bombardována požadavky věřitelů na zaplacení dluhů a hrozilo, že bude muset čelit soudním insolvenčním návrhům, psali mnohá média, například Novinky. Stejně jako předtím však ani tentokrát z toho nic nebylo. Zachránit ho měl údajně majetek jeho dcery, která ručila za jeho dluhy. Chvíli měl klid, ale před pár dny se bývalý redaktor jeho televize Milan Procházka na Facebooku pochlubil, že vyhrál soudní spor o nezaplacené faktury. Všechny faktury měly být uhrazeny do 30. září letošního roku. Pokud se tak nestane, případu se ujme exekutor.

Zatímco s jedním věřitelem by si Soukup jistě poradil, zdá se, že jich je mnohem více. Podobných podání jsou prý u soudu desítky, údajně až 27. „To, že TV Barrandov neplatí, je veřejná informace už několik let,“ potvrdil jeden z nich. Zatím však nikdo nesebral odvahu s tím veřejně vystoupit. Jaromír Soukup se proti tomu v rozhovoru pro eXtra.cz ohradil: „Pokud má někdo, kdo s námi vede spor, kompetentní rozhodnutí soudu, vždy ho respektujeme. Naši zaměstnanci jsou placeni řádně a včas, jste dezinformováni. O sporech s dodavateli ani o obchodních záležitostech s vámi nebudu diskutovat ani je komentovat.“

Zdroj: redakce, eXtra.cz, Novinky