Z toho se české fanynky zblázní! Keanu Reeves dorazí do Hradce

Hollywoodský herec Keanu Reeves dorazí v červnu příštího roku do Česka. Jeho návštěva však s herectvím nijak nesouvisí. Se svou kapelou Dogstar vystoupí na hudebním festivalu Rock for People, který se tradičně koná v Hradci Králové.

Sotva se rocková kapela Dogstar znovu dala dohromady a vydala novou desku s názvem Somewhere Between Power Lines And Palm Trees, přislíbila svou účast na českém festivalu Rock for People. Do Hradce Králové v červnu roku 2024 dorazí Keanu Reeves, zpěvák Bret Domrose a bubeník Robert Mailhouse. „Vystoupení kapely Dogstar s hvězdným Keanem Reevesem s baskytarou je pro mě opravdový splněný sen. Kapelu jsme se totiž snažili pozvat už v devadesátých letech, ale tehdy se nám to nepodařilo a kapela pak téměř 20 let nebyla aktivní,“ prozradil ředitel festivalu Michal.

Jak uvádí TN CZ , Michal Thom vnímá jako obrovský úspěch, že čeští fanoušci zažijí comeback kapely na vlastní kůži. „O to větší máme radost, že se to konečně povedlo. Účast kapely Dogstar a Keanu Reevese na festivalu Rock for People bude určitě nezapomenutelným zážitkem jak pro hudební, tak pro filmové fanoušky,“ dodává Thom. Reeves diváci jistě znají z jeho rolí v Matrixu, Johnu Wickovi nebo v Bodě zlomu. Umělec je znám svou skromností, ale je mimořádně talentovaný. Kromě hudebního nadání je i zaníceným sportovcem. Většinu akčních scén ve filmech totiž zvládá sám, bez asistence dabléra.