Vztah influencera Adama Kajumiho a Natálky Grossové: Je to láska, nebo jde o peníze a sledovanost?

Nekritizovanější influencer Adam Kajumi (23) vydal spolu s přítelkyní Natálii Grossovou (20) vánoční píseň, která je přeslazená tak, že vás z toho budou bolet zuby. Pár se na videu pořád objímá, líbá a vzájemně na sebe koukají jako na svaté obrazy, až je to nepřirozené… O jejich partnerském vztahu dost lidí pochybuje, a to dokonce i lidé ze světa showbyznysu.

O tom, jestli tihle dva spolu chodí, se spekuluje dlouho. V létě oznámil pár, že jsou spolu, ale zanedlouho poté se rozjel kolotoč chození a kamarádství. Adam i Natálka každou chvíli tvrdili něco jiného, navíc Adam se dost často ukazuje na TikToku s expřítelkyní Annou, kterou nejednou vzal na dovolenou k moři, nebo jí koupil nový telefon. A to všechno v době, kdy už spolu údajně pár netvořili.

Zvláštní je, že Natálka zklamaná nebyla. V tu dobu, kdy byl Adam s Annou u moře, tak ona se opalovala s maminkou Šárkou Grossovou (53) na Tenerife a užívaly si party, kterou pořádal Vlasta Hájek.

Jak to tedy s tímto „párem“ je?

Pod videem na YouTube, které Adam s Natálkou vypustili do světa, se nahromadila spousta pozitivních komentářů. Jejich video okomentovala i Natáliina maminka velkým srdíčkem, píseň jim také pochválil miliardář Richard Chlad, z čehož byl Adam velice mile překvapen.

Jeho okolí v tom má ale jasno. „Nechci se o něm moc bavit, ten člověk je mediálně mrtvý už vlastně, píše se o něm jenom ve spojitosti s jednou takovou slečnou, se kterou dělají, že spolu chodí. Je to jejich věc,“ řekl Jakub Jíra, manažer mnoha influencerských hvězdiček v rozhovoru pro Expres.

A rozhodně není jediný, kdo s tímto tvrzením souhlasí.

„Není to reálný vztah, spíše jsou jen kamarádi a Adam to dělá hlavně kvůli číslům. Chce se dostat více do světa showbyznysu a Natálka je pro něj ideální. Ona navíc vůbec není jeho typ. Jemu se líbí hlavně blondýnky. Ideálně holky, jako byla jeho ex Anička, se kterou si mimochodem pořád velmi dobře rozumí,“ řekl tajný zdroj, který je kamarád Natálky i Adama.

Šušká se o tom, že videoklipem chtěl pár oficiálně zapečetit a ukázat svojí lásku, kterou k sobě vzájemně cítí. Ale je otázka, jestli toto všechno dělají z lásky, nebo pro peníze. Co si myslíte vy?

Zdroje: Expres.cz, Instagram, YouTube