Vytáhněte kapesníky! Je čas rozloučit se s Henrym Cavillem jako Zaklínačem. Netflix spustil poslední tři díly třetí série

Je to tu! Britský krasavec a jeden z představitelům Supermana, herec Henry Cavill, v těchto dnech definitivně končí jako bělovlasý zabiják monster. Seriál Zaklínač má za sebou už tři řady, které se stále držely nad vodou díky Henryho ztvárnění hlavní role. Bylo to právě jeho charisma a velká odpovědnost k tomu, aby se na roli pečlivě připravil, což až dosud udrželo diváky u obrazovek.

I přesto, že tvůrcům padá na hlavy spousta kritiky za výrazné odklonění od knižních adaptací polského autora Andrzeje Sapkowskiho, Henry dokázal seriál táhnout dál, že od včera můžeme na Netflixu sledovat poslední tři díly třetí série. Netflix totiž prvních pět dílů vypustil už minulý měsíc, na ty poslední diváky však trochu napínal.

Všechny přirozeně zajímá, jak udělají výměnu Zaklínačů. V dalších řadách má totiž Henryho nahradit, sice také krasavec, Liam Hemsworth. O svém ochodu od seriálu Henry informoval na svém Instagramu už loni v říjnu. Nikdo oficiálně neřekl, jaké k tomu byly důvody, nicméně skalní fanoušci jak knih, tak Henryho něco tuší. Cavill v minulosti přiznal, že je velkým fanouškem literárního díla i her se Zaklínačem, které později vyšly. Během natáčení se všemožně snažil prosadit svou vizi toho, jak by měl samotný Geralt z Rivie i seriál vypadat. Jedním z důvodů tak mohou být právě neshody mezi Cavillem a tvůrci.

Jak už bylo řečeno, od včerejška jsou ke shlédnutí poslední tři díly třetí řady. Očekáváme, že půjde o velké rozloučení s Cavillem. Herec se se štábem rozloučil už před měsícem, kdy měly premiéru první díly. Svým kolegům vyjádřil velké díky za to, že s nimi mohl spolupracovat, a že mu budou velmi chybět. Henry byl zkrátka miláčkem diváků a je otázkou, jestli se stejným způsobem uchytí i jeho nástupce.

Zdroje: Autorský text