Vydělává na zdravotně postižené dceři? Bočanová reaguje na hejtry!

Letos se rozhodla herečka Mahulena Bočanová (56) strávit Štědrý den a Vánoce na Tenerife spolu s její dcerou Márinkou (22). Chce si prý svátky užít na pláži s koktejlem v ruce. Odletěli tam už před pár dny a po prací nabitých dnech si našla konečně čas i na reakci na jejím instagramovém profilu těm závistivcům, kteří ji osočují, že se zviditelňuje a vydělává na své dceři, která má lehkou formu autismu a epilepsii.

Už léta se svěřuje Mahulena Bočanová s radostmi i starostmi s výchovou její postižené dcery Márinky. Najde se však i pár nepřejících, což jí snad i toto závidí a vidí v tom pouze její zištnost. „Vy, kteří si myslíte, že to dělám proto, aby mi cinkla kasa, nebo že mám díky tomu o dvacet tisíc sledujících víc, tak to jste asi úplně na hlavu,“ začala zostra, ale nenechala se unést do hejtu, raději přidala vysvětlení „Já nedávám na Instagram videa s mojí dcerou, která je nemocná, proto, abych získávala sledující a aby se o mně psalo v novinách. Dělám to proto, protože moje dcera je jiná a já s tím umím žít a vím s tím žít šťastně a mnohým maminkám to pomáhá v tom, že to jde. Proto to dělám a proto to dělat budu,“ objasnila Bočanová a není důvod jí nevěřit.

I když je Mahulena velmi obsazovanou herečkou, snaží se být s dcerou co nejvíc a plně se jí věnovat. „Obě jsme dohromady jako jedna bytost, dalo to dost práce na sobě dojít ke smíření a klidu v sobě, ale podařilo se. Už se nám oběma žije šťastně,“ svěřila se před časem. „Žádná tragédie se nekoná. Všechno je o lásce, nezištnosti a hlavně o smíření. Až tam tehdy začíná ta šťastná cesta,“ konstatovala s vyrovnaností k osudu. Dělá jí radost, když je Mářinka šťastná a snaží se využít každé příležitosti, aby ji něčím potěšila.

I nynější dovolené na Tenerife se už přes dvacetiletá slečna neuměla dočkat. Velmi ráda cestuje, i když si s ní Mahulena přitom „užije“ ledacos. V letadle má své oblíbené místo a stalo se jednou i to, že odtud vyhodila cestujícího, když dostala místa jinam. Naštěstí přijal vysvětlení s pochopením. Mahulena v jejím instagramovém příspěvku z Tenerife všem nepřejícím radí, aby si dali trochu vína a měli se víc rádi. „Život je krásný, jen si prostě musíte najít ten svůj kruh, ve kterém budete žít, a v tom kruhu to štěstí hledat,“ dodala sympatická herečka, kterou skutečně nelze podezřívat na tom, že by chtěla těžit z handicapu její jediné dcerky.