Vtípky Bubílkové mají nepříjemný dopad: „Podle Dády jsem chudák,“ říká. Teď se do ní pustila i Lela Vémola

Moderátorka a satirička Zuzana Bubílková (70) se v poslední době se svými vtípky zaměřila na několik českých celebrit, kterým se to pochopitelně nelíbilo a vyjádřily se na účet Bubílkové.

Začalo to Patrasovou

Zuzana Bubílková se jen snaží rozesmívat lidi v době, kdy všem do smíchu úplně není. Začalo to po bouračce Dády Patrasové. Moderátorka se vyfotila s pivem v ruce a k fotce napsala: „Po běhu žížeň jak Dáda“. Ta se samozřejmě nesmála. „Cože?“ odepsala jí pod fotku. „Ona si myslí, že nepije. V podstatě Dáda o mně pak řekla, že prý jsem zapšklá. Ano, co se týče alkoholu a hracích automatů, to jsem zapšklá a jsem tomu ráda. Nejvíce mě pobavilo, že o mně řekla, že jsem chudák, že už mám sedmdesát, přitom ona je šedesátiletá babička,“ řekla Bubílková se smíchem Expresu.

Pokračovalo to Třeštíkovou

Když Radka Třeštíková vyrazila na filmový festival do Karlových Varů, zvolila poměrně nevhodný outfit, za který se později omluvila. Bubílková však na nic nečekala a brzy přidala ironickou fotku, kde měla právě právě napodobit outfit Třeštíkové. Ta po delší odmlce také zareagovala. „Proč ne, Zuzano, pokud na to máte koule. To tetování mám na sobě kvůli svému mrtvému tatínkovi, to jen pro info, kdybyste si ho chtěla příště znovu někam pro pobavení nakreslit,“ vytmavila to Bubílkové Třeštíková.

Nakonec se pustila i do Vémolových

Naposledy si Bubílková vystřelila ze svatby Karlose Vémoly a Lely Ceterové. Nebyla si jistá, jestli ji víc dostalo, že je oddával Krampol, a nebo to, že si slíbili věrnost. Nakonec tedy ve svém parodickém videu zmínila obojí. Fanoušci byli nadšení, stejně tak i Lela. Ta však na druhý den úplně otočila a Bubílkové pod videem přistál další zklamaný komentář.

„Pro mě a pro mého muže je to spíše smutné než veselé. Pro nás byla svatba životní krok a dělat si legraci z takto vážné věci je úplně ubohé. Vždy jsem vás brala jako komičku, o to více, že jste Slovenka, velmi jste mě jako člověk zklamala,“ vzkázala jí Lela Vémola.

„U Lely to bylo zajímavé, že mi druhý den po přidání příspěvku napsala, jak se jí to líbilo. Za pár dní tam dala, co tam dala, jak bude trpět její dcera Lilinka, až se na to za dvacet let podívá. To bych opravdu chtěla vidět, proč by její dcera ve svých dvaceti šla zrovna na můj Instagram,“ řekla Bubílková, která si z reakcí celebrit nic nedělá.

Zdroj: Expres, Instagram