Všichni točí u moře, jen Burešová ne. Herečka si šťouchla do vedení Primy

Oblíbená herečka Eva Burešová, která zanedlouho oslaví třicátiny, zveřejnila na svých sociálních sítích video, ve kterém si stěžuje, proč všichni její kolegové natáčí u moře a ona ne. To, zda se jedná o nepovedený sarkastický vtípek nebo za tím je opravdová zášť herečky, je už ve hvězdách.

Eva Burešová se na televizních obrazovkách začala objevovat před pár lety a sice v seriálu Gympl s ručením omezeným, kde si odbyla svůj herecký debut, připomíná Blesk. Fanoušci si jí ale začali všímat až v primáckém seriálu Modrý kód a Slunečná, kde získala hlavní roli. Současně také účinkuje v úspěšném seriálu ZOO a rozhodně tak patří mezi nejobsazovanější herečky. Je ale skutečně důvod si stěžovat? Očividně ano.

„Zdravím všechny diváky televize Prima a chtěla bych pozdravit taky vedení. A říct jim teda, že tady, jak se koukám, Sára Sandeva, Nováková, všechny tyhle hvězdy točí prostě někde u moře, Klus točí taky tady někde u jezera na chatách… A já tady u vás točím seriály už 6 let a jsem v ateliérech! Kde je sto stupňů? A taky bych chtěla připomenout, že letos mám třicátiny, a že bych si zasloužila nějaký seriál někde třeba, já nevím, ve Španělsku u moře?! A ne že mi dáte zelený plátno jenom. Děkuju… Prosím,“ vyzpovídala se sarkasticky v novém videu.

Odezva Primy na sebe nenechala ale dlouho čekat a přišla také se sarkastickou odpovědí::

 „Vedení televize je potěšeno přáním Evy zúčastnit se příštích natáčení seriálů a pořadů v zahraničí. Určitě na ni v tomto ohledu budeme v budoucnu myslet. Věříme, že jsme jí letos udělali radost úspěšným koncertním turné po celé České republice, které jsme pro ni zprodukovali.“

Jak uvádí deník Aha!, Jaroslava Obermaierová si prošla něčím podobným, když se před 45 lety upsala seriálu 30 případů majora Zemana a dva díly se natáčely na Kubě. A paradoxně bez hlavní hrdinky, Zemanovy manželky Blanky.

 „Jako Zemanova manželka jsem byla v dolech, v kancelářích i na ulici, jen ta Kuba mě minula. Škoda!“ posteskla si i po letech herečka. „Mrzelo mě to, Kubu jsem chtěla navštívit vždycky a myslím, že se mi to už nepovede.“

Na rozdíl ale od Burešové, Obermaierová své zklamání neměla potřebu ventilovat někde veřejně. I když se v případě mladší kolegyně asi jedná o nejapný vtípek, ne všichni ho dovedou pochopit. Video bohužel již k dohledání není, ale Eva zveřejnila další prohlášení, ve kterém vysvětluje, že její stížnost nebyla opravdu nic víc, než jen vtip, který měl pobavit spoustu jejich fanoušků.

Zdroj: blesk.cz, ahaonline.cz, Instagram