Všechno je zase jinak? Vémolovi už nevěří ani Lela!

S velkou chutí si svoji výhru v zápase s Attilou Véghem (38) užívá legendární český zápasník Karlos Vémola (38). O to víc, protože měl být poslední v jeho zápasnické kariéře. V rámci jeho momentální euforie však už o tom, že opravdu skončí, mnozí pochybují. Mezi nimi je překvapivě i jeho manželka Lela (38), která ho zná velmi dobře.

Na plakátech i v příspěvcích na sociálních sítích lákajících na zápas Karlose Vémoly a Attily Végha se vyjímal nápis Odveta století. Pro „Terminátora“, jak nazývají Vémolu, byl o to důležitější, že jím měl ukončit svoji zápasnickou kariéru. Prohra by ho jistě zlomila, byla by už třetí během posledního roku a on potřeboval odejít z ringu jako vítěz, pokud nechtěl, aby si ho lidé navzdory bohaté vítězné kariéře pamatovali jako odpadlíka. Po vítězství v pražském Edenu stále tvrdí, že je poslední v jeho kariéře a jde do důchodu.

Bojovné srdce v sobě Karlos nezapře a ihned po zápase s Véghem už toto rozhodnutí zpochybnil, když prohlásil, že by se ještě mohl vrátit do ringu právě s ním, v odvetném zápase k završení jejich zápasnické trilogie. Odvetu připustil i Attila Végh. Na svém instagramovém profilu ve speciálním pozápasovém streamu však Vémola trval na tom, že se zápasením skončil. Přiznal ale, že o tom pochybuje i jeho manželka. „Ona je právě z těch lidí, kteří tomu nejméně věří. Ví, jaký jsem. Možná ji příští týden vezmu na dovolenou a ukážu jí, že si dokážu i odpočinout a přesvědčím ji. Chvíli to ale bude trvat,“ podotkl se smíchem.

Na otázku fanouška, zda by nechtěl odvetu s Patrikem Kinclem, se Karlos vyjádřil už méně nadšeně: „Neříkám, že bych nechtěl. Když jsem ale řekl, že chci jít do důchodu, chci se toho držet. Jediný, kdo nechce, je Patrik Kincl, který nabídku několikrát shodil ze stolu. Své mámě jsem slíbil, že na 84 kilogramů shazovat nebudu, je to pro mě fyzická i zdravotní zátěž.“ Do Oktagonu ale přichází nová hvězda, jak to v sobotu potvrdil i spolumajitel organizace Ondřej Novotný. Vémola k tomu škodolibě poznamenal: „Nad Kinclem se stěhují mraky, protože se do Oktagonu vrací Uzbek s českým srdcem Makhmud Muradov.“ Právě s ním Karlos trénoval před zápasem s Véghem a jsou přátelé, narozdíl od Kincla, se kterým má Karlos přinejmenším napjatý vztah. Kdoví, jestli by ještě chtěl riskovat výprask, jaký od něj naposledy dostal.