Vondráčkové ex se pustil tvrdě do Soukupa. Tvrdí, že je zbabělec

Až do chvíle, kdy se předloni provalilo, že tvoří pár s Lucií Vondáčkovou (43), se o Petru Vojnarovi (47) moc nemluvilo. Od doby, kdy byl zpěvákem chlapecké kapely T-boyz a užil si svých pár minut slávy, uplynulo už několik let. Od té doby příležitostně působí jako moderátor. Loni o něm bylo slyšet v souvislosti s písní s poselstvím do nebe pro Karla Gotta, kterou nahrála jeho nejstarší dcera Dominika Gottová (49). Měl se také podílet na projektu uvedení písně na německý trh. Píseň se lidem příliš nelíbila, ale zejména Vojnarovi se nelíbilo, jak si z něj Jaromír Soukup utahoval.

Petr Vojnar, bývalý přítel Lucky Vondráčkové, ví hodně o tom, jak těžké je prosadit se v showbyznysu. Dodnes se s jistotou neví, zda šlo jen o marketingový tah, protože z pohledu veřejnosti to byl podivný vztah. Zejména na zpěvačce, která nyní září po boku svého mladého partnera Zdeňka Polívky (25), tehdy nepřeskočila jiskra náklonnosti. V době jejich seznámení Vojnar spolupracoval na nové písni Lucie a objevil se s ní v klipu. Loni se pokusil prorazit nejen na českém trhu, ale i v Německu, kde byl Karel Gott hvězdou, s písní Gabriela Grilottiho, kterou Dominika Gottová obohatila o recitaci vzkazu do nebe pro svého otce.

Jak sám přiznal, nepodařilo se. „Měli jsme plány směrem k Německu, dnes to mohu klidně prozradit, protože nedopadly úplně podle našich představ. To, co jsme chtěli udělat pro český trh, jsme udělali a myslím, že se nám to povedlo, i když jsem měl někdy pocit, že jsem jediný, kdo si to myslí,“ vysvětlil Vojnar v rozhovoru pro Expres.cz. „Měli jsme nějaká očekávání a rámec a pak to začalo vypadat, že se nenaplní. Pro nás nemělo smysl to dělat jen tak a nebyly k tomu vhodné podmínky. Stálo by nás to zbytečně moc peněz a výsledek by nebyl takový, jaký jsme chtěli. Takže z toho sešlo,“ vysvětlil Vojnar.

Jedním z těch, kteří Vojnara a práci s Grillottim tvrdě kritizovali, byl Jaromír Soukup. Vztahy mezi ním a Vojnarem však byly dlouho napjaté. „Bral si mě do huby a já mu to vždycky vrátil přes sítě, taková legrace, trolling. To, co dělá, by asi bylo žalovatelné, ale nakolik vymahatelné, to nevím,“ dodal. Vojnar přiznal, že Soukupovy výroky mu sice vadí, ale do extrémů to hnát nebude. Soukupa považuje za zbabělce. „Teď jsme se potkali na Petříně a on ani nepípl. To je takový hrdina, který dělá v televizi naschvály, a když se potkáme tváří v tvář, dělá, že mě nevidí. Takový člověk pro mě nemá žádnou váhu a není pro mě chlap,“ poznamenal na adresu Hanychové partnera, s nímž má podobnou zkušenost nejedna celebrita. Ostatně Soukup neměl problém ani s uštěpačnou poznámkou na adresu matky Agáty a usmířil se i s manželem Krainové. Zatím měl štěstí a nikdo ho k soudu nepohnal.

Petr Vojnar po nevydařeném vztahu s Lucií Vondráčkovou zakotvil zpět ve vztahu s matkou svého dítěte Lenkou.

Zdroj: Expres.cz