Vojta Kotek přibral a nechal si narůst knír a vlasy. Zřejmě za to může jeho ztvárnění Jana Wericha

Herec a muzikant Vojta Kotek v minulosti prošel velkým zeštíhlením. V roce 2019 psal časopis Blesk o tom, že Vojta shodil celých 17 kilo. Omezil alkohol a to zřejmě stačilo, aby se z baculatého chlapíka stal znovu Snowboarďák a lamač ženských srdcí. Před pár dny se však ukázal na hudebním festivalu Rock for People a jeho nejvěrnější fanoušci by ho zřejmě ani nepoznali.

Vojta se totiž předvedl s bujným knírem, delšími vlasy a v obličeji se zračícími pár kily navíc. Redakce webu Expres se domnívá, že k tomu došlo kvůli jeho ztvárnění Jana Wericha. Letní scéna musea Kampa totiž letos znovu uvede divadelní představení Werich. V něm Vojta ztvárňuje legendárního umělce za mlada, zatímco staršího hraje Václav Kopta.

Vojta na festivalu nebyl pouze návštěvníkem, ale odehrál koncert s kapelou This, kde hraje na basovou kytaru. Nicméně Vojta na hudebním festivalu vypadal sám se sebou spokojeně. Po návratu z této akce vyrazil na charitativní akci pro pacienty s nevyléčitelnou nemocí ALS rovnou se svou manželkou Radanou a synkem Hubertem v kočárku. Oba byli oblečení v černém a Vojta svůj outfit doladil černým kloboukem. Jak jim to slušelo se můžete podívat v galerii Expresu.

Jeho fanoušci jsou změnou jeho vizáže asi trochu zaskočeni. Je pravda, že Vojta teď vypadá daleko víc rockově, ale musíme přiznat, že jeho štíhlejší já se nám líbilo mnohem víc.

Zdroje: Blesk, Expres