Vlní se jí všechny její úžasné křivky. Žhavé video Borhyové natočila její devítiletá dcera

Lucie Borhyová platí za nejsympatičtější a nejkrásnější zprávařku v našich končinách. Hvězda Televizních novin ví, jak si užít dovolenou a své sociální sítě pravidelně zásobuje snímky od moře, kde nyní rozvlnila i všechny své křivky.

Málokdo by hádal, že je Lucii Borhyové pětačtyřicet let. Všichni však už dnes vědí, že je věk jen číslo. A tímto pravidlem se řídí i Lucie, která na svých fotografiích od moře pózuje jako opravdu zkušená modelka. Krom toho, že střídá různé úhly focení, velice často mění i plavky. A vypadá to, že má v rukávu pořádnou výbavu. Na letní dovolené ale nejezdí sama. K moři moderátorka ráda zamíří v doprovodu svých dětí a přítele. Když se nedávno objevilo na Instagramu Lucčino video, které má na svědomí její devítiletá dcera Linda.

 „Mamí, dělej, že běžíš z vody a pak mi pošli pusinku… aneb, když mi doma roste režisérka a fotografka v jednom,“ uvedla vnadná moderátorka k videu.

A kde Lucie Borhyová nejraději tráví léto? Naposledy se práskla, že miluje Španělsko.

„Bylo to krásné, byla jsem tam se svojí rodinou, s dětmi. Vždycky se hrozně moc těšíme, protože Španělsko milujeme, létáme tam často, kdykoliv se dá. Zastihla nás tam ta tropická vedra, ale upřímně řečeno nám to ani nevadilo, protože třeba já mám horko ráda a ty vysoké teploty se přece jen u moře, kde pofukuje vítr, snášejí lépe. Není to tam cítit tak, jako když je člověk ve spálené Praze, tady se nedá moc schovat. Moc jsme si to užili,“ svěřila se pro TNNova.

Po době strávené v ohnivém Španělsku ale Lucie ještě se svou rodinou naplánovala několik výletů po krásných končinách České republiky. A to včetně túr po Krkonoších. Lucie ale také dodala, že by se na Pyrenejský poloostrov chtěla ještě znovu vrátit. Původně na něj měla zavítat i se Štefanem Margitou, kterého ale bohužel skolila angína.

Zdroj: TNNova, Instagram