Vladimír Polívka je ale šťastlivec! Sexy herec je neustále v obležení zrzavých krásek

Herec Vladimír Polívka je pořádný kus chlapa, o tom žádná! Ačkoliv sdílí podobnost se svým slavným otcem, jemnější rysy a geny po francouzské mamince rozhodně nezapře. Není proto divu, že je neustále v obležení žen. Ve filmovém světě určitě, mnohokrát si zahrál po boku krásných partnerek. A ne ledajakých, zrzky se vedle něj střídají jako na běžícím pásu.

Ve svém nejnovějším seriálu Dobré zprávy si Polívka pozornost zrzavých krásek užije hned několikanásobně. Střihne si scény nejen s Denisou Nesvačilovou, ale rovněž s Natálií Halouzkovou, s níž se jeho postava romanticky zaplete. Mladá herečka musela kvůli roli dokonce změnit vizáž. Jak psal web Ženy iPrima, shodila zrzavou hřívu nejméně o polovinu!

Natáčení Dobrých zpráv si Halouzková pochvalovala, Polívka je prý skvělý herecký parťák. „S Vladimírem se mi natáčí krásně. Točili jsme jeden vypjatější exteriér a šlo nám to moc hezky, což svědčí o tom, že to herecky funguje. Z toho mám dobrý pocit,“ cituje herečku web eXtra.cz.

I s Denisou Nesvačilovou tvoří před kamerami pěknou dvojku. Zdá se, že jim jsou partnerské role souzeny, na place se totiž potkávají často, uvádí web Super.cz. „Začínali jsme ve Slunečné, pak byl Polda, jeden film a teď Dobré zprávy. S Vladimírem dost často tvoříme pár. Jsme takoví Kolářová s Hanzlíkem,“ říká Nesvačilová. „Slyšíme na sebe, máme se rádi, a dokonce malinko i žárlíme, když si povíme, že něco točíme a nehrajeme spolu.“

Zdroj: eXtra.cz, Ženy iPrima, Super.cz