Vkročila dvakrát do jedné řeky. Bočanová se ukázala ve Varech s chlapem. Vrátila se k bývalému

Herečka Mahulena Bočanová (56) si své soukromí bedlivě střeží a novými partnery se nerada chlubí. O to větší bylo překvapení, když se na karlovarském Mezinárodním filmovém festivalu ukázala po boku muže. Nebyl to ale rozhodně nikdo neznámý, Bočanová se totiž dala opět dohromady s bývalým přítelem Petrem Hanákem.

Poprvé se s podnikatelem Hanákem potkala v roce 2019. „Někde v rozhovoru jsem řekla, že by měl můj další chlap vypadat jako Mr. Propper, vysoký a holohlavý. Petr se to někde dozvěděl a poslal mi fotku s tím, že on je ten pravý. Hodně mě to pobavilo a začali jsme spolu chodit,“ nechala se tehdy herečka slyšet v rozhovoru pro web Aha!.

Po roce se ale jejich cesty rozešly, což herečka vysvětlila tím, že byl Hanák nespolehlivý. Od té doby věnovala veškeré volné chvíle dceři Márince a své práci a na lásku tak příliš času nezbývalo. Není tak divu, že všechny překvapilo, že na festival vyvedla expartnera Hanáka.

Ačkoliv se Bočanová nejprve k návratu k bývalému příteli vůbec vyjadřovat nechtěla, nakonec jí velký zájem veřejnosti přesvědčil. „Mám-li být upřímná, život se mnou není jednoduchý. Je jenom pro silné povahy a divím se, že se mnou někdo chce žít. S Petrem jsme spolu už několik měsíců a nechci to moc rozebírat,“ svěřila herečka Blesku.

Na červeném koberci bok po boku jen zářili a bylo vidět, že jim to ve vztahu klape. Zda jim to napodruhé konečně vyjde je otázkou, nicméně je jasné, že by to herečce fanoušci i kolegové moc přáli!

Zdroj: ahaonline.cz, blesk.cz, Instagram