Vítězka Talentmanie Patricia Janečková: Zjistili jí vážnou nemoc

Dnes již dvaadvacetiletá operní zpěvačka Patricia Janečková prožívá nejtěžší chvíle ve svém životě. S fanoušky se prostřednictvím sociální sítě podělila o vážnou nemoc, kterou jí diagnostikovali lékaři. Mladá zpěvačka musí čelit náročné léčbě, kvůli které musela rušit svá budoucí vystoupení, píše TN Nova.

Před 12 lety, tedy v roce 2010, zazářila Patricia Janečková v televizní soutěži Talentmania, ve které svým krásným sametovým hlasem okouzlila celou porotu i diváky. Nebylo proto divu, že se stala absolutní vítězkou a ve svém úspěchu pokračovala. Dnes je z ní velmi úspěšná operní pěvkyně.

V blízké budoucnosti měla Patricia Janečková naplánovaná vystoupení. Ta ale musí zrušit. „Drazí přátelé, příznivci, kolegové, tento rok měl být plný krásných koncertů a divadelních představení. Všechno je jinak. Před pár dny jsem od lékařů zjistila, že mě čeká velký boj,“ svěřila se mladá zpěvačka na sociální síti svým fanouškům.

Prozradila, že jí lékaři diagnostikovali zhoubný nádor v prsu. „Rakovina byla, je a bude mezi námi a i když jsem si vždy myslela, že mládí rovná se zdraví, není tomu tak,“ dodala Janečková.

Zdroj: tn.nova.cz, Instagram