Victoria Beckham prolomila mlčení o chloubě svého muže: Co řekla o Davidově přirození?

Victoria Beckham je pyšná na sebe, svoje podnikání a i na svou rodinu. Vždy mluví vážně, neusmívá se často, aby si, dle Hello magazínu, nenamáhala pleť. A proto byli fanoušci velice překvapení, když se rozpovídala o „vybavení“ jejího manžela Davida Beckhama. Victoria je v ložnici zkrátka nad míru spokojená.

Fotbalista David Beckham je výjimečně obdařen. Tedy alespoň to tvrdí jeho žena Victoria, která se rozhodla prozradit detaily v rozhovoru pro časopis Allure.

„Jsem hrdá na to, že máme stále dobrý sexuální život. Davidovy proporce jsou správné,“ řekla bývala Spice girl o svém manželovi, který často pózuje ve spodním prádle v různých reklamách. Ženy po celém světě, a možná i muži, si roky lámou hlavu, zda jsou viditelné proporce v trenýrkách opravdové.

Victoria prohlásila, že ano. „Má ho obrovského. Skoro by se dalo říct, že je to výfuk traktoru. Můžete to vidět v reklamách. Je to všechno jeho,“ řekla napřímo módní ikona, jež má s fotbalistou tři syny a dceru.

Vzhledem k tomu, že se jedná o jeden z nejstabilnějších párů mezi celebritami, není důvod Victorii nevěřit. Fanynkám tak nezbývá nic jiného než závidět.

Zdroj: Allure, Hello magazín