Veronika Kopřivová si pořídila nové bydlení a těší se na nový začátek. V luxusním domě nežije sama a sdílí ho s dalším majitelem

Veronika Kopřivová si po rozchodu s Miroslavem Dubovickým, který je otcem její dcery Elly, pořídila nové luxusní bydlení. Udělala si radost a pořídila pro sebe a svou dceru krásné a větší zázemí, než měli dosud.

Bývalá partnerka Jaromíra Jágra ještě nedávno oznamovala rozchod se svým partnerem Miroslavem Dubovickým, s kterým má dceru Ellu. Rozchod proběhl bez dramat a po vzájemné shodě. Nyní modelka začíná novou etapu svého života a rozhodla se, že jako první krok v této fázi bude investice do nového bydlení.

Na svém Instagramovém účtu oznámila sledujícím tuto šťastnou novinku a sdílela s nimi svoje nadšené pocity.

 Naše nové bydlení. Čeká nás s tou mojí holčičkou nová etapa. Pořídila jsem v Praze další nemovitost, tentokrát větší, aby Ell měla svůj pokojíček, herničku, výběh na zahradu a já svoji pracovnu s šatnou. Prostě víc prostoru na všechny krámy.“

Dále uvedla, že je na sebe pyšná a radí lidem, aby si šli za svými sny.

Velkou nemovitost, která bude jejím novým domovem, ale nesdílí sama. Na Instagramu uvedla, že vrchní byt není její a spodní část jim stačí.

Na případně ponuré myšlenky z rozchodu teď Veronice nezbývá čas. Zařizování jejího nového bydlení ji zabere spousty času. Na nový začátek je ale očividně připravená a plně motivovaná.

Veronika Kopřivová je česká modelka a finalistka soutěže krásy Česká Miss 2012. V letech 2015-2019 byl jejím partnerem hokejista Jaromír Jágr. Od roku 2019 byl jejím přítelem Miroslav Dubovický, z kterým má dceru Ellu (2). Jejich vztah skončil v srpnu tohoto roku.

Zdroje: autorský článek, Instagram, Wikipedie