Verešovou už sociální sítě nebaví, pochlubila se byznysem v Dubaji. Vystudovaná právnička se chce uplatnit i v reálu

Bývalá Miss Slovensko Andrea Verešová (42) si ve svém dosavadním životě vydělala svou krásou spoustu peněz. Zdá se ale, že se rozhodla pro jiný byznys. Zřejmě se pokusí využít své znalosti práv, které vystudovala na právnické fakultě v Praze a Plzni, kde také úspěšně absolvovala. Zřejmě se rozhodla, že ve svém věku má nejvyšší čas dokázat, že umí léta studia zúročit v praxi. Velkou oporou jí jistě bude její manžel Daniel Volopich (58), který je zkušeným právníkem.

Ne každé vítězce soutěže krásy se podaří zůstat na výsluní tolik let, jako se to podařilo Andree Verešové. Její nevšední krásu a dokonalou postavu můžeme už léta obdivovat na obálkách časopisů, kalendářů a ve společenských rubrikách mnoha magazínů od roku 1999, kdy získala korunku Miss Slovensko. Později na sebe upozornila tím, že se stala dočasnou partnerkou legendárního hokejisty Jaromíra Jágra, ale také únikem nahých fotografií. Její ambicí však bylo také dokázat, že má na to vystudovat práva, což se jí podařilo. Své studium však zatím nepřevedla do praxe, což se brzy změní.

Pro Verešové rodinu se Dubaj v posledních letech stala druhým domovem. Exkluzivní poloha na Arabském poloostrově s celoročně teplým a slunečným počasím je jistě skvělým místem k životu, a proto si zde kupuje nemovitosti mnoho našich celebrit. Andrea a její manžel se rozhodli, že jim tam pomohou právním poradenstvím prostřednictvím své nově otevřené advokátní kanceláře. „Mám pro vás skvělou zprávu. Naše nové kanceláře se nacházejí v Al Hawai Tower,“ oznámila novou firmu tato vystudovaná právnička.

Ve slovenském pořadu Inkognito prozradila, že sociální sítě ji už moc nebaví, také jí zabírají příliš mnoho času. „Mám rodinu, děti, vlastní firmu, nadaci, které se věnuji, takže sociální sítě jdou trochu stranou,“ řekla Andrea. Je prý také ze staré školy a nebaví ji sdílet a dokumentovat všechno ve svém životě jako dnešní influenceři. „Přijde mi to docela trapné,“ Verešová, která si našla jiný obor, jemuž se chce věnovat.

„Kdybyste potřebovali jakékoliv právní služby, poradit s podnikáním, založením firmy nebo živnosti, vyřídit vízum, koupit nebo prodat nemovitost, sepsat smlouvu nebo závěť, můžete se na nás obrátit tady v Dubaji,“ říká s úsměvem a propaguje novinky z křesla ve své luxusní dubajské kanceláři. V Dubaji prý bude s rodinou trávit většinu roku, i když toto město postavené na poušti není příliš ideální pro zálibu jejích dětí ve snowboardingu, kde dosahují skvělých výsledků v mezinárodních soutěžích. Místní lyžařská hala je pro profesionály skutečně trochu malá, ale kdo ví, v tomto emirátu je prý možné všechno.

Zdroj: Inkognito, Instagram