Verešová dráždí: Přivítala jaro v průsvitném prádle, bylo vidět i její čárku. Fanoušci nešetřili kritikou

Modelka Andrea Verešová nepřestává dráždit ani po čtyřicítce. Když jede na dovolenou, vždy si do kufru přibalí ty nejerotičtější plavky, které doma najde. V poslední době ale zašla ještě dál. Jaro přivítala v průsvitném spodním prádle, ve kterém ukázala doslova vše.

Andrea natočila krátké video, ve kterém předvedla své tři oblíbené jarní outfity. Nebyla by to ale ona, kdyby nezačala zostra. Nejprve se Verešová objevila v županu, který hned odhodila a před objektiv se postavila jen v erotickém průsvitném prádle. A všichni, kdo ji sledovali, měli co dělat, aby jim nevypadly oči z důlku.

Dráždivé prádlo totiž vůbec nezakrývalo její intimní partie, ale naopak diváci mohli Andreu vidět tak, jak ji vidí skoro jen její manžel v ložnici. No a některé rozhořčené komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat. Fanoušci nešetřili kritikou. Několik lidí Andree napsalo, že toto video mohou vidět i děti a rozhodně není vhodné takový obsah věšet na sociální síť.

„Já nevím, ale tohle už mi přijde přes čáru,“ odpověděli jí její fanoušci.

„Opravdu všichni potřebujeme vidět tvoje bradavky a čárky?“ napsal Peter.

„Já bych si tu čáru oholil,“ napsal jí fanoušek pod přezdívkou „šťastný tatínek“.

„Syn a dcera musí být pyšní, že se máma ukazuje skoro nahá,“ rýpla si do Verešové Niki.

A to už Verešovou nenechalo chladnou. „Jsem modelka a od té doby, co jsem vyhrála Elite Model Look, jsem si zvykla nejen předvádět se a nechat se fotit v plavkách a spodním prádle, ale dokonce i nahá. Naučila jsem se být profesionální a nestydět se za své tělo, a pokud jde o vkusné, decentní a umělecké snímky, ráda je fotím a prezentuji. Je zajímavé, že když herečka fotí nahá, nedráždí vás to? Ubohé pokrytectví,“ odpověděla jí Andrea.

Následně se jí známý milionář veřejně zastal. „Sluší vám to! To je ale příspěvek. Nechápu, že se vždycky najde nějaká hodná holka, která ohrožuje morálku dětí! Jen tak dál,“ vzkázal jí Richard Chlad, který tvoří pár s krásnou Annou-Marií Kánskou, dcerou Veroniky Kánské, která se proslavila rolí Blaženy v komedii Slunce, seno.

Zdroj: Instagram