Vémola se má topit v dluzích. Je to chudák, říká jeho bývalý kamarád

U Vémolových je poslední měsíce pěkně živo. Mluvilo se nejen o opakovaných nevěrách, ale i nelegálním chovu zvířat. A přestože je zápasník pod drobnohledem, stále si nedá pokoj. Všechno je ale prý pouze pozérství a ve skutečnosti se topí v dluzích.

Jakmile utichla aféra ohledně jeho údajného poměru s pornoherečkou Rikou Fane, objevily se spekulace, že udržuje milostný poměr s další vnadnou kráskou. Podle informací Expresu mělo jít o jistou Laru z Brna. A jak je u něj zvykem, zapíral, jak mohl. Nálepku nevěrníka si však už neodpáře.

Vémolův životní styl na vysoké noze, který je plný žen i luxusu, je to však jen dobře vytvořená iluze. Jeho bývalý kamarád Patrik Pejcha přiznal webu eXtra.cz, že se zápasník až po krk topí v dluzích. I on sám mu prý naletěl a nyní se setkávají pouze u soudu kvůli podvodnému obchodu se šelmami.

„Nevím, co k tomu víc říct. On teď jen blbě kecá, protože je suchej. Znám ho šest let a toho člověka neznám s penězi. Je to chudák. Dluží za jeden barák v Anglii, kam dnes ani nemůže jezdit z důvodu, že tam má nějaké daňové podvody. Dluží za slavnej Vémoland, dluží za auta, za všechno. Nepamatuju si ho s penězi,“ řekl webu.

Pokud se podíváme na Instagram Karlose nebo jeho ženy Lely, okatě na odiv vystavují, v jakém luxusu žijí. Drahé věci, dovolené na těch nejexkluzivnějších místech, ale také sousta falešných úsměvů, za nimiž se skrývá faleš, a ne šťastná rodinka, na kterou si hrají. Nejeden člověk si tak řekne, že je jejich svět až moc vyumělkovaný a na slovech Pejchy něco je…

Zdroje: Expres, eXtra.cz, Instagram