Ve svých 72 letech vypadá stále božsky. Jane Seymoure se objevila jako sexbomba v poloprůhledných šatech s korzetem

Jak to dělá, že vypadá stále tak božsky? Herečka Jane Seymoure se objevila na galavečeru televizní stanice a hned se dostala na přední stránky časopisů, píše magazín DailyStar. Jane Seymoure ohromila odvážnou kreací a úžasným vzhledem. Těžko uvěřit, že je hvězdě 72 let!


Jaká je to žena! Bývaly doby, kdy polovina Česka každou neděli usedala k televizorům, aby ji sledovala jako neúnavnou a ušlechtilou doktorku Quinnovou. Jane Seymoure (72 let) však začala svou hereckou kariéru jako velmi mladá žena. Její první velkou rolí byla Solitaire ve filmu Žít a nechat zemřít, jednom z filmů o nejslavnějším agentovi s povolením zabíjet. Vždy fenomenálně krásná a schopná, nepřestává ohromovat dodnes.

Jane Seymoure jako sexbomba. Fanoušci šílí!
Těžko uvěřit, že kanadské herečce táhne na osmdesát, když se podíváte na fotografie, jako jsou ty, které se objevily v médiích po galavečeru, který se konal tento týden v New Yorku. Seymoure napochodovala na červený koberec v sexy přiléhavých poloprůhledných šatech s korzetem. Její fanoušci šíleli. „Páni, jak to děláš, takhle se přece nedá vypadat!“ komentoval jeden z nich.

Dokrorka Quinnová odhaluje tajemství mládí
Jaké je tedy její tajemství? Herečka ho kdysi prozradila a magazín Page Six tajemství připomíná. „Dřív jsem se bez ostychu vyhřívala na slunci, ale teď jsem v péči o pleť velmi přísná. Používání retinolu na noc, ochrana před sluncem, zpevňování pleti a cokoli, co mi přináší pocit štěstí, jsou nejlepší způsoby, jak si udržet mládí, o kterých vím,“ řekla v té době.

Zdroj: DailyStar, Page Six