Vážná nemoc? Tom Hanks šokoval svým vzhledem a třesoucíma se rukama. Poté seřval fanoušky

Jeden z nejoblíbenějších hollywoodských herců, Tom Hanks (65), šokoval diváky. Když se objevil na premiéře filmu v Sydney, nešlo si nevšimnout jeho vychrtlé postavy, ale také třesoucích se rukou, ve kterých držel mikrofon. Spousta fanoušků se vyděsila: Je Tom Hanks nemocný?

Slavnostní premiéra nového filmu Elvis, jenž vypráví příběh průkopníka rock’n’rollu, se uskutečnila v Austrálii v Sydney. Akce byla plná slavných hostů a také tvůrců filmu. Tom Hanks, který ve filmu ztvárňuje manažera Elvise Presleyho, se chopil mikrofonu, aby popsal perličky z natáčení. Jak uvedl NYpost, jeho ruka se však nekontrolovatelně roztřásla, až si ji musel přidržovat druhou.

Po chvíli si Tom předal mikrofon do druhé ruky, ale na jeho vizáži bylo prostě vidět, že není fit. Stojí za jeho proměnou vážná choroba?

Tom je navíc zvyklý na pozornost médií a často je vstřícný k novinářům a fotografům. Když však s manželkou a herečkou Ritou Wilson opouštěl akci, dostal se, dle DailyMaily, s fanoušky do potyčky a padla i sprostá slova! Parta mladíků totiž pár pronásledovala a omylem strčili do Rity. Herci pak ujely nervy a pěkně z plic si na mladíky zařval.

Zdá se, že tohle není Tom Hanks, na kterého jsou fanoušci zvyklí!

Zdroj: DailyMail, NyPost