Vašek Matějovský opouští Ranní show ve Fajn rádiu. Jeho věrní posluchači jsou zklamaní

Herec a moderátor Vašek Matějovský se rozloučil se svou dosavadní prací ve Fajn rádiu, kde působil už 7 let. Mohli jste ho každé ráno slýchat v jeho Ranní show, kterou dokázal svým posluchačům velmi zpříjemnit den. Vašek totiž, kromě toho, že je skvělý herec, ukázal, že je také moc dobrý komik.

Jenže se začátkem školního roku v rádiu proběhly změny a Vašek už nadále posluchače bavit nebude, uvedlo Fajn rádio.

Vaškovi fanoušci zpočátku nechtěli věřit, že jejich oblíbený moderátor skutečně odchází. Vašek to ale později potvrdil na svém Instagramu, kam nahrál krátké video. V něm si v hlavičce profilu maže informaci o jeho působení v Ranní show od šesti do devíti. Video doplnil dojemnou písní z posledního dílu filmu Hobit, aby svoje fanoušky náležitě rozplakal. A to se mu povedlo.

„Ten humor mi bude neskutečně chybět Vašku,“ smutní sledující Petra. „Neeeeeeeee prooooč?!“ nechápe zase fanynka Romana. „Budete mi chybět. Ráda jsem Vás poslouchala. Jste hrozně vtipný a každé ráno jste mi zlepšil náladu. Co já budu teď cestou do práce poslouchat? Hodně štěstí,“ popřála Michaela. Zklamaných komentářů je pod příspěvkem celá řada.

Nicméně, Vašek dal zřejmě přednost před jinou prací, a to být hlasem reality show Love Island. V té už jsme ho mohli slyšet i vidět v minulých řadách a v právě v tu dobu chyběl v rádiu a musel ho někdo zastupovat. Vašek se letos v dubnu nechal slyšet v rozhovoru pro web Generace20, že má rád rozmanitost a to, že si v jeho branži může vybral, co chce zrovna dělat. No a momentálně asi zvítězilo moderování Love Islandu, který začíná dnes na Nova Fun ve 21:45.

Zdroje: Instagram, Generace20