V seriálu nespoutaná, v reálu zaneprázdněná matka. Beáta Kaňoková je už šťastně zadaná, ale zažila při randění také odmítnutí

Beáta Kaňoková byla pro diváky televize Nova poměrně neznámou tváří. To se ale změnilo se seriálem Pan profesor, kde se objevovala po boku herce a zpěváka Vojty Dyka. Nyní září v seriálu Zlatá labuť a stíhá toho daleko více. Od natáčení po péči o malou dceru.

Tmavovlasá herečka v seriálech sice hraje svobodné a nespoutané ženy, to se ale bohužel nedá říci o jejím životě mimo kamery, uvádí magazín Šíp. Tam je pravý opak. Musí se totiž sama starat o dceru Juditu, která nyní navštěvuje mateřskou školku. A jak to jako singl matka zvládala?

 „Samozřejmě je to někdy náročný, ale člověk si v tom už pak najde nějakej rytmus, když už to dělá dlouho. Důležitá je pak samozřejmě i pomoc, ale nebudu lhát, někdy je to prostě těžký,“ svěřila se herečka.

Herečka, byť u nějakou dobu nežije s otcem své dcery, se nyní za statusem singl mámy už skrývat nemusí. Spokojeně září po boku nového partnera.

 „Já musím říct, že jsem teď ve vztahu, kdy je všechno krásně vyvážený a oba dva máme tuhle teorii, že mluvit o věcech je důležitý, takže já jsem teď naprosto spokojená,“ rozvyprávěla se. Zároveň ale také dodala, že randění pro ní bylo občas složité.

 „Už se mi stalo, že jsem pozvala muže na rande a setkala jsem se i s odmítnutím, a tak jsem si říkala, jak to musí být i pro ty chlapy mnohdy těžké, tohle absolvovat pořád dokola. Muži jsou mnohem častěji odmítáni než ženy, takže je to zajímavé, se občas ocitnout v té roli muže,“ dodala empaticky Beáta.

Svou empatii ale prokázala i vůči Tatianě Dykové. V seriálu Pan profesor totiž měla několik lechtivých scén s Vojtou Dykem, připomíná Aha!. A Beáta tak doufá, že si jimi neznepřátelila jeho manželku.

„Já doufám, že nežárlí. Sama se pohybuje v hereckém prostředí, ví, jak to chodí, a rozhodně je to vše na profesionální úrovni,“ nechala se slyšet Kaňoková. A jak to má s manželem Vilhelmové?

 „Jako na pivo spolu nechodíme, ale myslím si, že jsme přátelé,“ vyjádřila se k pracovnímu vztahu herečka. Ta také dodala, že i kdyby spolu dvojice chtěla někam vyrazit, tak má smůlu. Oba dva jsou pracovně vytížení.

Zdroj: sip.denik.cz, ahaonline.cz