Už jsou spolu jen na oko. Utajený rozchod Agáty Hanychové s Dopitou

Agáta Hanychová (38) nedávno vysvětlovala absenci snímků s Mirkem Dopitou (39) na sociálních sítích tím, že si založila jiný účet pro rodinné fotografie a nechce nikomu ubližovat. Avšak nové informace naznačují, že to byla pouze výmluva a že vztah s Mírou již dávno skončil. Zprávy o tajném rozchodu se začaly šířit v kuloárech, a zdá se, že Agáta teď přemýšlí, jak se s tímto rozchodem vypořádat veřejně.

Informátor blízký Agátě potvrdil, že se Agáta rozhodla vystěhovat Míru a nyní uvažuje o strategii, jak se vyrovnat s mediálním tlakem. „Agáta si začíná pomalu připravovat půdu pro návrat, protože cítí, že udělala velkou chybu. Teď ale neví, jak to udělat, aby nebyla ve veřejném mínění vnímána negativně,“ řekl informátor.

Agáta se snaží odmítat podobné zprávy a odkazuje na svůj profil Agata Family. Nicméně od října, kdy začaly kolovat první spekulace o konci vztahu, na jejím profilu nepřibylo nic nového.

„Podle všech indícií už spolu vlastně ani nejsou. Kromě toho skončil i jejich údajný profesní vztah. Mirek měl Agátě pomáhat s Instagramem, ale Agáta to rychle vzdala, protože pochopila, že Dopita se sociálními sítěmi prostě neumí. Jejich veřejné focení je pravděpodobně jen divadlo, které brzy skončí,“ uvedl také nejmenovaný zdroj Expresu.cz