Uplynulo 9 let od smrti Paula Walkera: Jeho filmoví kolegové pořád truchlí

Dnes je tomu 9 let, co se svět dozvěděl o tragické nehodě, jejímž účastníkem byl i známý herec Paul Walker. Společně s Rogerem Rodasem, který automobil řídil, měli nehodu, při které oba na místě zemřeli. Paul Walker toho času prožíval největší slávu a jeho život vyhasl v příliš mladém věku. Dodnes na něho ovšem vzpomínají kolegové z filmové branže, kteří byli i jeho přátelé.

Vin Diesel a Paul Walker byli nejlepšími přáteli nejen ve filmové sérií Rychle a zběsile, ale i ve skutečnosti. Očekávalo se tedy, že v den jeho úmrtí, zesnulému příteli vzdá hold. Paul tragicky zahynul ve věku 40 let při autonehodě, ke které došlo 30. listopadu 2013 v Kalifornii. Jeho blízký přítel, 55letý Vin, si dnes ráno připomněl deváté výročí jeho smrti a sdílel příspěvek, ve kterém uvedl, že za něho pořád truchlí, informoval Mirror.

„Devět let … miluji tě a chybíš mi,“ napsal Diesel do popisku fotografie, kterou sdílel na svém Instagramu. Jejich společná fotografie pochází z natáčení filmu Rychle a zběsile 6, jenž byl uveden do kin několik měsíců před Paulovou smrtí v roce 2013.

Spolupráce jeho bratrů na posledním filmu

V době své smrti se Paul ovšem už účastnil natáčení pokračování, které bohužel nedokončil. Ve zbývajících scénách, které bylo potřeba dotočit, ho na památku zastoupili jeho bratři Caleb a Cody Walker.

„Myslím, že Vin a celá rodina odvedli dobrou práci, když nechali postavu vkusně odejít do západu slunce. Myslím, že Paul by měl z toho, kam to dotáhl, opravdu radost. Stalo se to tak bláznivé. V tuhle chvíli je to divoká jízda,“ řekl Cody, který se krátce objevil ve filmu a zároveň pomohl sérii odepsat Walkerovu postavu, jak uvedl People. „Nemůžu spekulovat, co by si myslel, jen vím, že Vin vždycky přistupuje k zachování Paulova odkazu velmi seriózně a vždycky odvedl opravdu dobrou práci, aby vzdal hold své postavě,“ dodal Cody. „Pracovali spolu a byli bratři po celá léta. Všichni byli tak mladí, když to začalo,“ neschovával zármutek.

Taktéž Jordana Brewsterová, která hrála ve filmu jeho partnerku Miu, na něho nemůže zapomenout. „Myslím, že když někdo zemře, má to obrovský dopad na váš život a mělo to obrovský dopad, upřímně řečeno, na životy mnoha lidí,“ svěřila se. „Je to prostě velmi intenzivní a pak je to někdy méně intenzivní. Přichází to ve vlnách, bez ohledu na to, jestli má ten člověk narozeniny, nebo ne,“ uzavřela.

O jeho dceru je dobře postaráno

Walker měl jedinou dceru. Jejím kmotrem se stal Vin Diesel a své role se ani po jeho smrti nevzdal. O Meadow se celé roky stará a jsou si velmi blízcí. Loni se v Dominikánské republice vdala za Louise Thorntona-Allana, přičemž oddávajícím nebyl nikdo jiný než Vin, jak uvedl Vouge.

Zdroj: Mirror, People, Vouge