Tvůrci nekonečného seriálu Ulice plánují jeden velký návrat. Do děje zasáhne Anna Fixová coby Monika Farská

Seriál Ulice už je tu s námi nějaký ten pátek a za tu dobu představil spoustu nových tváří. Spoustu jich také odešlo, protože jejich dějová linie už neměla moc co nabídnout. Když se ale nějaká postava má do děje opět vrátit, setkává se to s dost smíšenými pocity. Jen si připomeňme návrat Mázla do Ordinace, co se z toho prima doktora stalo. Doufejme proto, že to nebude případ Moniky Farské, která se po 7 letech vrátí zpět do Ulice.

Dochází snad tvůrcům nápady nebo jen vyslyšeli prosby některých skalních fanoušků? Ti si totiž jistě pamatují, jaké to bylo, když Monika Farská začala chodit s Márou. Nejdříve se jen kamarádili, později spolu bydleli, až se do sebe nakonec zamilovali, připomíná televize Nova. Zdálo se, že jejich vztah vydrží věčně. Jenže Monika zatoužila pomáhat potřebným a začala pracovat pro neziskové organizace a cestovat do Afriky. Zatímco ona budovala kariéru v této oblasti, Mára se chtěl usadit a mít rodinu.

To se mu splnilo. Poznal Karlu, oženil se, mají spolu dva syny Kustíka a Vojtu. Jenže Karla byla Márovi nevěrná a rodina se začala rozpadat. Oba museli řešit střídavou péči o děti, jak v dubnu psal časopis Blesk pro ženy. Fanoušci seriálu tak možná tajně doufají, že navrátivší Monika opět zasáhne do Márova života. „Monika se za dobu, co se neviděli, hodně posunula a vyzrála, je jiná, než jakou si ji diváci pamatují. Pro nás je to nyní vlastně i příležitost, abychom ji jako postavu v seriálu ukázali v jiném světle,“ prozradila producentka seriálu pro televizi Nova.

O návratu Moniky Farské prý uvažovali už dlouho, ale nebyl na to ten vhodný okamžik. Otázkou tedy zůstává, co mají tvůrci s Monikou vlastně za lubem. Sama Anna Fixová prý zvažovala, že nabídku odmítne. Důvodem prý bylo to, že po 11 let hrála stejnou postavu a to jí bránilo v dalším vývoji. Byla přesvědčená, že už se do seriálu nikdy nevrátí, řekla v rozhovoru s redaktorkou televize Nova. Jenže okolnosti byly takové, že nakonec byla za telefonát od tvůrců seriálu ráda. Podle ní dějem v Ulici Monika příliš nezamíchá, ale víc samozřejmě prozradit nemohla.

Zdroje: Tv Nova, Blesk pro ženy