Trapas jak šulin, tvrdí Tereza Ramba, která se učí lyžovat. Video, jež natočil její manžel, fanoušky pobavilo

Když si něco začnete s akrobatem, těžko můžete jen tak sedět doma na zadku. A navíc když pak s ním máte děti, pro které je tatínek velikým vzorem, těžko je donutíte, aby seděly doma na zadku s vámi. Herečka Tereza Ramba se v roce 2019 provdala za akrobata Matyáše Rambu a mají spolu dvě děti – syna Mikoláše a dceru Miru. Společně vyrazili na hory, což pro Terezu znamenalo naučit se konečně lyžovat.

S pohybem herečka zřejmě žádný problém nemá. Její figura vypovídá o tom, že něco pro své tělo dělá. No a teď, ve svých třiatřiceti letech, se rozhodla, že se naučí lyžovat. Svým sledujícím na Instagramu poskytla vhled do procesu učení prostřednictvím videa, jak sjíždí svůj první kopec. Video natočil její manžel, alias „nejlepší hot instruktor a fanda“, jak ho Tereza popsala.

„Dávám vám sem tohle video, i když je to trapas jak šulin. Ale mám vás ráda. A chci abyste se taky trochu pobavili cizím neštěstím,“ napsala herečka k příspěvku. Důvod k učení byl prostý – nechtěla sedět dole pod svahem a pít horkou hrušku jen proto, že ona lyžovat neumí. „Moje tříletý dítě lyžuje a plave líp než já, protože má tátu borce,“ podotkla Tereza a slíbila, že za takových 4 až 5 zim už to bude umět. Její manžel se o to postará.

Terezini fanoušci nevěřili, že je to její první jízda vůbec. V komentářích ji chválili nebo se s jejím lyžařským stylem ztotožnili. Velké podpory se ale dočkala hlavně od svého manžela, který její výkon ve videu chválí a vtipně komentuje. Tereza nakonec kopec sjet zvládla. Zdá se ale, že pouze jednou, protože, když jí Matyáš řekl, že nahoru se dostane vlekem, reagovala slovy: „Ne, na tom vleku nepojedu.“ A dožadovala se bonbonu, který nejspíš byl inspirací ke sjezdu.

Matyáš má na sport zkrátka talent. Do svých 20 let dělal sportovní gymnastiku a stal se i mistrem republiky v žákovské kategorii. Po několika zraněních ji dělat přestal a začal se věnovat tanci a choreografii, píše se na stránkách Národního divadla. Právě v něm vystupoval jako akrobat v operách Billy Budd a Láska ke třem pomerančům spolu s dalšími členy novocirkusového souboru Losers Cirque Company.

Jako důkaz, že život s akrobatem není jednoduchý, připomínáme fotku, kterou Tereza sdílela v roce 2020. Tehdy mocně vládl covid, toho se ale herečka nebála. Spíš toho, co uvidí příště, až vejde do kuchyně.

Zdroje: Instagram, Národní divadlo