Transgender modelka Magnusová na Ibize. Poznali byste, že krásná blondýnka byla dříve kluk?

Je známá jako transgender modelka a také aktivistka. Maxim Magnusová si ale aktuálně užívá klid od práce a sluní se na Ibize v Baleárském souostroví na západě Středozemního moře. Jak nyní vypadá blondýnka, která se narodila v mužském těle?

Fotografové ji podle deníku Blesk zachytili, když své dlouhé nohy a útlý pas předváděla na mole u moře v černých bikinách. Maxim se pokoušela vyfotit dokonalé selfíčko a na mole strávila poměrně dlouhý čas.

Maxim se sice narodila jako kluk, ale od puberty jí bylo jasné, že je jiná než ostatní. „Poprvé jsem si uvědomila, že jsem trans, když mi bylo 14 let,” svěřila se dříve Magnusová pro Vogue. “Nejdřív jsem mámě řekla, že jsem gay. Ona mě ale vzala za psychologem na kliniku zaměřenou na gender nedaleko našeho domova v Belgii, protože si myslela, že bych měla svou identitu více prozkoumat,“ říká Maxim.

„Když jsem slyšela doktora, jak mi vysvětluje, co to znamená být trans, okamžitě mi došlo, že to je přesně to, co zažívám. Brzy nato jsem začala s hormonální terapií a vždy jsem věděla, že mým ultimátním cílem je operativní změna pohlaví,“ prozradila modelka, která má již změnu úspěšně za sebou.

Poznali byste, že byla dříve chlapcem?

Zdroje: Instagram, Vogue, Blesk