Tragédii v rodině se Donutil rozhodl „léčit“ po svém: Nepřestane bavit lidi

V poslední době proběhla veřejností nešťastná zpráva o tragédii v rodině Miroslava Donutila. Syn známého českého herce Miroslava Donutila přišel spolu s manželkou o malého syna.

Herečka Sára Affašová (28) a Martin Donutil (31) se těšili, že se jejich rodina rozroste o dalšího člena. Sára nosila pod srdcem malého syna a až do 17. října bylo vše v naprostém pořádku. V noci 18. října se však něco stalo a budoucí maminka přestala cítit jeho pohyby. Srdce dítěte přestalo bít.

Martina Donutila a jeho přítelkyně se tato nemilá zpráva velmi dotkla, stejně jako Martinova otce. Miroslav Donutil se tak dědečkem nestal, ale není vyloučeno, že se to v budoucnu nezmění. Dle slovenského webu Čas by navzdory tragickému zážitku Martin a Sára rádi v budoucnu přivítali miminko.

Miroslav Donutil se však rozhodl tragédii nepodlehnout. Vynikající herec a vypravěč chce i nadále rozdávat radost všem kolem sebe. Oblíbený český herec se tak představí ve svém novém programu a pobaví fanoušky svými příběhy v originálním představení. Herecký gentleman, který dokáže rozesmát, ohromit i rozplakat.

Zdroj: Čas, Instagram