Tori Spelling z Beverly Hills, reakce na nevěru. Vášnivé polibky na veřejnosti

V jejím životě je nový muž! Tori Spelling (50) má za sebou poměrně náročné období. Zdravotní problémy, komplikace s bydlením a krach dlouholetého manželství je kombinace, která by dala zabrat snad každému. Vše ale nasvědčuje tomu, že slavná blondýnka se už odrazila ode dna a svůj podíl na tom nepochybně má i nová láska.

Přestože fanoušci hvězdné Tori Spelling stále věřili tomu, že společně s manželem Deanem McDermottem, se kterým má pět dětí, partnerskou krizi překonají, realita je jiná. Nedávno jsme informovali, že Dean má novou, výrazně mladší přítelkyni. Zajímavé je, že je úplně jiný typ, než slavná herečka. 

Novou láskou se však na veřejnosti pochlubila už i samotná Tori. Paparazzimse se podařilo nafotit v nočních ulicích na rande. Jejím novým frajerem je Ryan Cramer, který se živí jako generální ředitel reklamní agentury. Dvojice si společné chvíle naplno užívala a přišlo i na vášnivé polibky. 

Při pohledu na Ryana se mnozí shodují, že se výrazně ponáší na hereččina stále zákonitého manžela. Co vy na to? Souhlasíte?