Tomáš Horna se rozčílil ohledně péče o syny. Monika Absolonová podle něj lže o výhradní péči!

Zpěvačka Monika Absolonová se o děti s Tomášem Hornou soudila dlouho a za děti bojovala jak jen mohla. Byla razantně proti střídavé péči. Nyní tvrdí, že ve výhradní péči má děti ona. Je to opravdu tak?

Monika Absolonová pro Život v Česku řekla, že získat děti do péče bylo velmi náročné. Zásadně nesouhlasila s návrhem jejich otce Tomáše Horny na střídavou péči. Podle jejich slov mají mít děti jedno zázemí, jeden domov.

Po rozsudku se vše jevilo tak, že Monika získala výhradní péči. Ale už tehdy Tomáš Horna napsal na svém Instagramu vyjádření, které napovídalo spíše tomu, že vyhrál on: „Jsem rád, že žiju v době, kdy táta má stejná práva jako máma! P. S. A pak že neexistují spravedlivé soudy,“ uvedl Horna.

Monika Absolonová se ale nyní vyjádřila, že děti má ve výhradní péči, a že synové Matouš a Tadeáš se s otcem vídají pouze jednou za 14 dnů. A to jejich otce Tomáše Hornu naštvalo, a pro týdeník Sedmička pronesl vyjádření:

„Už mám plné zuby lží! Nevím, co ji k tomu vede, že takhle veřejně uvádí nepravdy, ale syny mám podle rozsudku dvanáct dní v měsíci. Kluci u mě normálně spí, vozím je do školy, školky, na tréninky a normálně fungujeme. Řídíme se tím, jak rozhodl soud. A jestli ona tvrdí něco jiného, dobře ví, že to tak není,“ dal najevo svou zlost otec chlapců.

Tomáš Horna se po celou dobu nevyjadřoval, ale zřejmě mu už došla trpělivost. Své syny miluje a vždy se jim věnoval. A chce v tomto pokračovat i nadále. Jak sám říká, o chlapce se vždy staral a Monika byla ta, která vydělávala peníze. Ať tak či tak, spory mezi rodiči mají vždy negativní dopad na děti. Snad se vše již brzy uklidní.

Zdroj: Život v Česku, Sedmička, Instagram