Tom Cruise nejspíš utře. Shakira má randit se slavným jezdcem Formule 1, Lewisem Hamiltonem

Májové lásce sice vypršel čas, ale nikde není psáno, že láska nemůže vykvést i v červnu! Velký otazník visí i nad čerstvě nezadanou zpěvačkou Shakirou (46) a populárním pilotem formule 1 Lewisem Hamiltonem (38). Tom Cruise nejspíš utře, poté co se šířily fámy, že má o zpěvačku herec zájem.

Pozornost fanoušků Formule 1 se v neděli soustředila na okruh Circuit de Catalunya, kde se jela Velká cena Španělska. Závod kupodivu sledovala i Shakira, která byla ztělesněním stylu. Její volba outfitu dala přítomným pořádně zabrat, když se museli soustředit na okruh.

Kolumbijská zpěvačka po rozchodu s nevěrným manželem Gerardem Piquém (36) opět září a přitahuje na sebe i spoustu mužské pozornosti.

Minulý měsíc o ni měl projevit zájem herec Tom Cruise (60), ale Shakira to rázně popřela. Stále častěji se však šušká, že má blízko k Lewisi Hamiltonovi, který ve Španělsku skončil druhý. Ostatně ve společnosti sedminásobného mistra světa se objevuje už delší dobu. Jen několik dní po závodě v Miami minulý měsíc se Hamilton plavil s přáteli na jachtě, na kterou pozval i Shakiru, psal magazín People. Zpěvačku vyzvedl ze zadní části jejího sídla na Miami Beach. Mezi oběma to také mělo zajiskřit v místní restauraci Cipriani, i když tam nebyli sami.

Zdroj: People, Instagram