Tohle vás dojme! Dětská hvězda při natáčení věřila, že E.T. je živý. A štáb to nepokazil

Herečka Drew Barrymore (47) prozradila, že si během natáčení kultovního filmu opravdu myslela, že E.T. je skutečný mimozemšťan, a štáb přijal zvláštní opatření, aby si tuto víru udržela.

Drew, v dospělosti u nás známá třeba jako jeden z Charlieho andílků, začala svou kariéru v showbyznysu, když jí bylo šest let. A sice právě jako dětská hvězda v oblíbeném filmu Stevena Spielberga o mimozemšťanovi, který spadne na Zemi a spřátelí se s malým chlapcem.

Ve speciální epizodě své americké talk show věnované oslavě 40. výročí premiéry filmu herečka minulý tyden zavzpomínala: „Opravdu jsem ho hluboce milovala,“ popisuje server Huffington Post.

Její herecká kolegyně Dee Wallaceová pak přiznala, že Steven Spielberg tak moc stál o to, aby Drewino přátelství s mimozemšťanem nepokazil, že pro ni nechal členy štábu „udržovat figurku E.T. při životě“ i během přestávek v natáčení. „Několikrát jsme tě přistihli, jak si s tou postavičkou povídáš. A tak jsme to dali vědět Stevenovi, a ten od té doby určil dva chlapy, kteří měli E.T. ovládat i při pauzách, takže kdykoli sis s ním přišla popovídat, mohl na tebe reagovat.“

E.T. je na prodej

Shodou okolností včera časopis Forbes oznámil, že mechanický model mimozemšťana z klasického filmu Stevena Spielberga E.T. – Mimozemšťan z roku 1982 je na prodej. Očekává se, že by se mohl v prosinci vydražit až za 3 miliony dolarů, v přepočtu 74 miliony korun.

No není to úžasný tip na vánoční dárek!

Zdroje: Huffington Post, Forbes