Tohle se Forejtovi povedlo: Eva Burešová od něj dostala hned několik splněných přání ke kulatinám – Ameriku, koncert, muzikál

Zpěvačka a herečka Eva Burešová v sobotu oslavila 30. narozeniny, což je pro většinu žen velký milník. Některé jsou z toho na prášky, jiné to ale berou tak, jak to je. Jednou z nich je i Eva, která je dvojnásobnou maminkou dvou dětí, a tak jistě nemá pocit, že by ve svém dosavadním životě něco zameškala.

Eva pořádala malou oslavu u sebe doma na zahradě, kam se dostavila i redaktorka pořadu ShowTime. S sebou přinesla krásný dort a velkou kytici a Evě popřála krásné kulaté narozeniny za celou televizi. Také jí popřála hodně rolí pro jejich televizi, protože ji mají moc rádi, dozvíte se v reportáži na webu CNN Prima News. Eva se redaktorce svěřila, že původně zamýšlela udělat velkou párty i s klukama z kapely a dalšími lidmi, ale to bohužel nevyšlo.

„Místo toho tu máme malý dýchánek s těmi, kteří jsou mi blízko, tedy sousedy s dětmi. Je to všechno vlastně velmi improvizované, ale velmi příjemné, protože je tu málo lidí,“ cituje zpravodaj televize Prima Evina slova, která ještě dodala, že není vyloučeno, že ještě nějaká velká oslava bude. Redaktorku také zajímalo, s čím se k jejím třicátinám vytasil její přítel Přemek Forejt. Bylo to velké překvapení.

„Dozvěděla jsem se, že hned zítra odlétáme do New Yorku na týden. Pojedeme se podívat na muzikál Hamilton a poté na koncert Beyoncé. Když mi to řekli, zůstala jsem v šoku, jelikož se jedná o dvě věci, které jsem si vždycky přála. A k tomu cesta do Ameriky, takže vlastně tři. Mám neskutečně velkou radost, to se mu vážně povedlo,“ neskrývala Eva své nadšení. Dalším překvapením pro ni byla žádost o ruku od vlastního syna.

Eva tedy v současné době brouzdá po ulicích New Yorku, ale žádnou fotku na svůj Instagram zatím nepřidala. Doufejme tedy, že se brzy s námi o zážitky ze svého narozeninového dárku podělí.

Zdroje: CNN Prima News, ShowTime, Instagram, autorský text