To je pohádkový život Kánské? Ženská vám musí dát zašukat, jinak běžte od toho, prohlásil Chlad

Miliardář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad se před pár dny stal hostem v podcastu Tomáše a Adama Dunovských, který je ke shlédnutí na YouTube. Kromě svého života v 90. letech se vyjádřil také k několika dalším tématům, například výchově dětí nebo životě úspěšného podnikatele se ženou v domácnosti.

To poslední se zřejmě týká i jeho samého. Richard totiž 17. listopadu pojal za svou manželku krásnou dceru představitelky Blaženy z úspěšné Troškovy trilogie Veroniky Kánské, Annu-Marii Kánskou. Je jasné, že Richard úspěšným podnikatelem je, to by si jinak nemohl dovolit pohádkovou svatbu na Maledivách. Jak se jím stal si můžete sami poslechnout v celém videu zde.

Ohledně života podnikatele a ženy zastává Richard jasný názor. „Ta dělba práce je daná. Jestli vy je živíte, tak se musejí starat o tu domácnost, rodinu. Musí ti dát zašukat, nesmí to mít postranní úmysly, protože jestli to takhle nefunguje, se seberte a běžte od toho. Je to otázka času. Čím dřív to uděláte, tím líp. A nenechte se ovlivňovat ani vydírat tím, že máte s tou ženskou dítě, protože jakmile ta ženská cítí, že je jenom trošku vyčůraná, manipuluje tě, nedá ti, co potřebuješ, je to ztráta času. Jestli máš být úspěšný podnikatel, musíš dostat prvotřídní servis, prvotřídní péči a pak podáváš špičkové výkony,“ rozjel se Chlad.

Před tímto velice jednostranným názorem zmínil také fakt, že jednoduše nelze u dětí získat respekt jinak, než za použití občasných facek. Jak píše časopis Blesk, on sám má 4 děti, které vychovával stejným způsobem. Převzal ho od svých rodičů. Jeho maminka totiž nešla pro ránu daleko a otec mu nedal nic zadarmo. Když něco chtěl, musel si na to aspoň půlku vydělat.

Je možná dobře, že s Annou žádné děti mít nebude. Richard za oba v květnovém rozhovoru pro web Extra řekl, že se na tom společně dohodli. Teď je spíš otázka, jak jejich pohádkový život bude vypadat po té, co Richard vypustil z pusy takové věci. Ale je možné, že Anna to má nastavené stejně. Koneckonců, jinak by si ho snad nebrala!

Zdroje: YouTube, Blesk, Extra