To by bylo šokující! Chystá Agáta svatbu s Dopitou?

Agáta Hanychová po boku Mirka Dopitu jen tak září, už zkouší svatební šaty…

Přestože se nedávno začaly šířit řeči, že Agátě Hanychové to s Mirkem Dopitem neklape, už ho neukazuje na svých sociálních sítích a dokonce ani spolu nebývají, zdá se, že všechno je ostatně jinak. Agáta pro portál extra.cz vysvětlila, že na sociální sítě nepřidává každou fotku s tátou Kryšpína, neboť tím nechce ubližovat jiným. Myslela tím otce své nejmladší dcerky Rozárky Jaromíra Soukupa, který jejich rozchodu stále nese dost těžko a Agátě to oplácí tím, že půlroční holčičku požaduje do své plné péče, nebo alespoň do střídavé.

Agáta však po boku otce svého syna Kryšpína jen tak září a teď dokonce vyzkoušela svatební šaty a vypadala v nich jako princezna. Svatební šaty měla Agáta naposledy oblečené během své jediné svatby s Jakubem Prachařem. Chystá tedy druhou svatbu?

Agáta Hanychová po boku Mirka Dopity září víc než kdykoli předtím, i její syn Kryšpín je štěstím zcela bez sebe. Agáta si dokonce dala na sebe vzala také svatební šaty. Že by si je zkoušela na příští svatbu s Dopitou? Kdo ví, před časem se oba s Mirkem shodli, že se tehdy před lety neměli rozejít, teď jsou už zralejší a chytřejší.

Faktem však je, že tentokrát Hanychová svatební šaty jen předváděla na přehlídkovém molu v rámci akce Maminy s rakovinou, kterým tak známá brunetka vzdala hold. Agáta se mezi ostatními modelkami vyjímala. Bílé šaty jí perfektně seděly. Sama Hanychová na molu vypadala, jako by byla opět ve svém živlu. Spokojeně se usmíval a bylo vidět, že si to užívá.

Jestli bude s Dopitem i svatba, je zatím ve hvězdách. Pravdou však je, že Agáta se v posledním období směje díky Dopitovi mnohem víc, než dříve. Dokonce i děti Akáty Hanychové jsou na Mirka více zvyklé, než byly například na Jaromíra Soukupa. A i když Agátu čeká nepříjemný soud o malou dceru Rozárku, snaží se držet A Dopita jí je oporou.