To asi jeho dcery nechtěly slyšet! Děsivá předpověď Karla Gotta před smrtní se do puntíku naplnila

Dívky Karla Gotta (†80) to po jeho smrti neměly lehké, ale že to bude až tak těžké… Karla Gotta kromě jeho rodiny totiž milovaly i statisíce fanoušků, a když najednou odešel, zůstalo po něm obrovské prázdno.

A tak se jeho fanoušci začali zajímat alespoň o dění kolem jeho rodiny, které jim jakoby nahrazovalo Mistrovu přítomnost. A tak se z Ivany Gottové po jeho smrti stala snad nejsledovanější vdova Česka. Té nezbývalo jiné, jen s dcerkami Charlotte Ellou a Nelly Sophie žít život v utajení, aby si zachovaly alespoň nějaké soukromí potřebné pro běžný život.

Karel Gott byl dlouhá léta zarytým starým mládencem, a přestože se později provalilo, že měl dvě nemanželské dcery, nežil rodinným životem. A pak přišla do jeho života Ivana a narodily se jim dvě mladší dcerky. Režisérku fascinovalo, jak intenzivně se jim věnoval a jak moudře si s nimi povídal. Karel Gott svým dcerkám říkal, aby si užívali tyto dny, neboť když tady on už nebude, mnoho věcí se změní. A věru, pro jeho rodinu se toho změnilo mnohem víc, než čekali.

Zatímco Karel Gott žil, přestože byl poslední roky nemocný a všechno leželo na ramenou Ivany, i tak v něm měla oporu. Vždy se jí na veřejnosti zastal, pokud byl nějaký problém. Nyní ale zůstala na všechno docela sama a musí být oporou pro své dvě dcerky, které přišly o otce v tom nejcitlivějším věku.

A Karel Gott velmi dobře věděl, co po jeho odchodu nastane. Jeho dcerky jsou od té doby pod drobnohledem, musí se skrývat, a přitom by potřebovaly klid, aby se mohly věnovat škole a žít normální každodenní život. Situaci však co nevidět vyřeší jejich máma Ivana, která plánuje pro rodinu vytvořit nový domov, kde budou mít soukromí, a z vily na Bertramce se stane muzeum Karla Gotta, čímž jistě potěší jeho početné fanoušky.