Terminátor Vémola se v parkování nepředvedl, snad mu půjde odveta s Attilou Véghem lépe

Zápasník MMA Karlos Vémola si udělal rodinný výlet do největšího krytého zábavního parku v Čechách. Jeho parkování zaujalo zaměstnance obchodního centra natolik, že si ho museli vyfotit a udělat mu trochu ostudy. Protože v této disciplíně příliš nevyniká.


Karlos „Terminátor“ Vémola, rodným jménem Karel Vémola, je český bojovník ve smíšených bojových uměních, zápasník a člen Sokola. Jako první Čech se dostal do prestižní organizace Ultimate Fighting Championship, takže vidíme, že i něco umí. Vémola je známý svou vášní v chovu šelem a různými eskapádami v manželství s jeho ženou Lelou Vémolovou. To by mu taky šlo a mnohé z nás již několikrát přesvědčil.

Nyní se postaral známý zápasník o zábavu, když předvedl jak umí parkovat. Zaměstnancům nákupního centra v Tuchoměřicích to nedalo a zaparkovaný vůz vyfotili. Jak vidíme, Vémola nestojí mezi parkovacími pruhy.

Parkování zřejmě Vémolovi moc nejde, ale zápasník je to bezesporu skvělý, ikdyž jeho forma v poslední době bývá také kritizována. Přestože Karlos nedávno podstoupil náročnou operaci ramene, jeho fanoušci se mohou těšit na odvetu s dalším velmi známým zápasníkem Attilou Véghem, ke které má dojít ještě tento rok. Nezapomeňme, že naposledy s Attilou prohrál!

Tehdejší prohru s jeho rivalem nikdo nečekal. Obě strany si ale plácly a na zápas se můžeme těšit v prosinci tohoto roku. Snad mu půjde boj v kleci lépe než parkování.

Zdroj: Instagram, Sport.cz