Tereza Ramba (32) bourá čím dál tím dražší auta: Říkají jí Karamba!

Herečka Tereza Ramba (32), rozená Voříšková, prozradila spoustu zajímavých informací ze svého soukromí v Show Jana Krause (68). Přiznala, že si po svatbě s choreografem Matyášem Rambou (32) užila peklo kvůli svému příjmení a vysvětlila, proč ji manžel nechce obsadit do svého představení. Navíc odhalila své řidičské dovednosti..

Moderátor Jan Kraus se zajímal, jestli je něco, v čem se Tereze Rambě vážně nedaří. Herečka se svěřila, že příliš nezvládá řízení auta. ,,Furt bourám, to se nezměnilo. Akorát bourám čím dál tím dražší auta, což je o to horší,“ přiznala v Show Jana Krause a s úsměvem dodala, že se s ní kvůli tomu zřejmě jednou manžel rozvede.

Těhotná ,,Rambakoule“

Přesto, že si spousta lidí myslí, že Ramba je jméno umělecké, není. Podle Terezy už to horší být nemůže. “Já jsem se chtěla jmenovat Rambo, ale ta paní na matrice byla příšerně proti. A víte, jak mi říkají? Karamba! A když jsem těhotná, tak mi říkají Rambakoule!“

Akrobati depkaří okolo třicítky

Herečka promluvila také o svém manželovi Matyášovi, který je akrobat, režisér představení v cirkusech a choreograf. Ten už si podle ní připadá jako senior. ,,Má takovou vysekanou postavu, ale říká, že se mu dělá bříško a že jde do důchodu. A depkaří. Protože akrobati depkaří okolo třiceti,“ prozradila Ramba.

Svěřila se, že by si moc přála, aby ji manžel obsadil do jeho představení. ,,On se na mě vážně podíval, že i kdybych dva roky chodila na moderní gymnastiku, tak bych neudělala to, co on potřebuje. Navíc jsou všichni hrozně hubení,“ říká o odmítnutí Tereza.

Tereza Ramba je nejen herečkou, ale také dvojnásobnou maminkou syna Mikoláše a dcery Miry.

Zdroj: extra.cz, idnes.cz